Consortio Fashion Group Oü LUGEJAMÄNGU KAMPAANIAREEGLID

Nõustun kasutamise tingimustega isiklike andmete töötlemisel ja annan oma nõusoleku, et minu isikuandmed võib kasutada Consortio Fashion Group Oü

Üldreeglid

  1. Kampaania kestab kuni 13.01.2019, kell 23.59 Kampaania korraldaja on Consortio Fashion Group Oü
  2. Kampaanias osalemiseks sisestada nõutavad kontaktandmed ja nõustuda tingimustega.
  3. Auhinnamängu lõpus loositakse Korraldaja poolt kõikide vastajate vahel välja 3 x 100€ kinkekaart Cellbes.ee veebipoes.
  4. Loosimine toimub hiljemalt 17.01.2019 ja võitjaga võetakse ühendust e-maili teel hiljemalt 3 tööpäeva pärast loosimise toimumist.
  5. Auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga.
  6. Juhul, kui võitjatega ei õnnestu 7 päeva jooksul peale loosimist osaleja poolt jäetud kontaktandmete kaudu ühendust saada, ei ole Consortio Fashion Group Oü kohustatud auhindu väljastama ja võib loosida uue(d) võitja(d).
  7. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse poolte kokkuleppel. Kokkuleppe mittesaavutamisel vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
  8. Kampaania korraldaja jätab endale õiguse muuta kampaania reegleid.
  9. Täiendava info saamiseks palume pöörduda korraldaja poole.

Tingimused 

Annan Consortio Fashion Group Oü-le oma nõusoleku kasutada minu isiklike andmeid otseturunduse eesmärgil. Olen teadlik, et mul on õigus tutvuda oma isikuandmetega, mida Consortio Fashion Group Oü töötleb ja vastavalt seadusele vajadusel puudulikud ja ebatäpsed isikuandmed parandatakse või hävitatakse või nende töötlemine peatatakse. Olen samuti teadlik, et mul on õigus mitte nõustuda minu isikuandmete töötlemisega otseturunduse eesmärgil.