Hüpoteeklaen on Eesti turul tegutsenud juba enam kui 12 aastat. Väljastades laenu kinnisvara tagatisel, suudab Hüpoteeklaen pakkuda laenuvõtjale selget kasu, aidates hoida laenukulud võrreldes nii mõnegi teise lahendusega suhteliselt madalal ja võimaldades tingimusi, mis tagatiseta laenude puhul ei oleks mõeldavad.

Laen, mis on loodud toetama erinevaid vajadusi

Hüpoteeklaen väljastab laenu personaalsel põhimõttel ja teeb igale kliendile parima võimaliku laenupakkumise. Kinnisvara tagatisel laenude summad algavad 2000 eurost. Eraisikud saavad küsida laenu kuni 500 000 eurot, ettevõtted kuni 2 000 000 eurot.

Laenu maksimaalne tagasimaksetähtaeg võib olla kuni 20 aastat või kuni laenuvõtja 80-aastaseks saamiseni. Laenu saab taotleda Eestis asuva likviidse kinnisvara tagatisel ja ükskõik millisest Eestimaa paigast.

Paindlikud laenutingimused

Et tegemist on kinnisvara tagatisel laenudega, siis saab Hüpoteeklaen oma klientidele pakkuda paindlikumaid laenutingimusi. See puudutab nii intressi, tagasimakseid kui ka näiteks laenupuhkust ja ennetähtaegse laenutagastamise küsimusi.

Kuna tegemist on Eesti ettevõttega, siis ollakse paindlikumad ka laenu taotlejate osas. Hüpoteeklaenuga võid leida finantslahenduse ka kõige hullumeelsematele ideedele, mis esmapilgul näivad kättesaamatud.

Partner sinu eesmärkide elluviimisel

Kõik juba eespool mainitud omadused teevad Hüpoteeklaenust partneri, kes suudab olla sulle toeks kogu eesmärkide elluviimise perioodil.

Unistuste elluviimiseks pakub Hüpoteeklaen mitmesuguseid võimalusi. Näiteks kui sul on plaanis kolida uude koju või võtta ette kodu remont, siis võivad selleks sobida majalaen ja renoveerimislaen. Võimalik on ka suvila renoveerimine või suvila ostmine laenuga.

Soovides asutada oma ettevõtet, aitavad Hüpoteeklaenu paindlikud lahendused sul oma äri püsti panna. Ärilaen kinnisvara tagatisel on üks populaarsemaid lahendusi uue äri käivitamiseks, mida saavad taotleda nii päris alustavad ettevõtted kui ka juba pikalt turul tegutsenud firmad.

Tihti ootavad kliendid laenuandjalt kiireid otsuseid ja lahendusi. Hüpoteeklaenu taotluse saad mugavalt esitada interneti teel. Pärast taotluse esitamist saabub sulle pakkumine 1 tööpäevaga. Laenutaotluse esitamisest kuni laenu väljastamiseni võib kuluda sobiliku tehinguaja leidmisel notari juures vaid 2–3 tööpäeva.

Hüpoteeklaenu abivalmis kliendinõustajad teevad omalt poolt kõik, et leida sinu jaoks parimad võimalused ja et sinu ideed ja unistused võiksid täituda.

Kui sul on mõni idee, mille teostamisel võiks meist abi olla, siis võta kindlasti ühendust ja räägi meiega. Selleks vaata veebilehte hypoteeklaen.ee või helista meie tasuta lühinumbril 1203.
Leiame koos lahenduse.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga! 10 000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13 517,26 eurot ja laenu kogusumma 13 817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen ASi tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.

Hüpoteeklaen AS, www.hypoteeklaen.ee; info@hypoteeklaen.ee; tel 1203

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid