Delfi ja NULA podcasti "Mis on pildil valesti" külalisteks on ettevõtte Infinder looja Teele Karro ja startupi MeetnFly asutaja ning personalivaldkonna spetsialist Annela Mets. Saatejuht on Rasmus Kagge. Head kuulamist!

1x

Infinder toimib järgmiselt - ettevõte ja praktikant sisestavad oma soovi. Infinder leiab kattuvused ja näitab neid kuulutusi osapooltele. Kasutajatel on võimalik töölaual näha oma kuulutuse seisu, vaatamisi ning oma soovile vastavaid pakkumisi. Praktikantidel on võimalik endale sobiv praktikapakkumine meeldivaks märkida ja nii ettevõttele oma huvist märku anda. Ettevõttel on võimalik alustada sobiva kandidaadiga vestlust ning kontakt ongi loodud.

Tulevikus plaanitakse juurde lisada erinevate isiksusetüüpide ja oskustega seotud testide tegemise võimalused. Samuti on oodata ingliskeelset versiooni ning väljaspool Eestit asuvaid praktikakohti.
Infinderi tiim töötab selle nimel, et õige üliõpilane leiaks õige ettevõtte mugavalt ja kiirelt ning praktikast tunneksid rõõmu mõlemad osapooled. Vaata rohkem Infinder.ee!

Kui ka Sina soovid mõnda probleemi lahendada, siis saada oma taotlus NULA inkubaatorisse, uue ideede taotlusvoor kestab kuni 1.aprill. Rohkem infot nula.ee

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid