Distantsilt sõbrapäeva tähistamine ei ole enam midagi uut, sest oleme kõik juba tükk aega pandeemia-aegses maailmas elanud ja sellega tasapisi harjunud. Küll aga on inimesed muutunud loomingulisemaks ja nutikamaks, et leida viise, kuidas muutunud olukorrast hoolimata rõõmu tunda ning elu huvitavamaks muuta. Vaata, kuidas saad tänavu ainuüksi telefoni abil oma sõbrapäeva turvaliseks ja põnevaks muuta!

Virtuaalne sõbrapäeva ühispidu


Viiruste periood ei pea sõpru sugugi üksteisest eemal hoidma, sest virtuaalsed platvormid võimaldavad kaugteel edukalt ühispidusid pidada. Leppige sõpradega kokku tingimused, milline on ürituse dress code, kas tuleb mingeid etteasteid, milliseid ühismänge võiks mängida ja kuidas nende ettevalmistamine omavahel jagada. Korraldage vahva virtuaalne kohtumine Zoomi või mõne muu platvormi vahendusel.

Kohting õhtusöögiga distantsilt


Sarnaselt sõpradega peetava ühispeoga on võimalik korraldada virtuaalne kohting ainult koos oma kaaslasega. „Päris kohtingu” tunde saavutamiseks leppige eelnevalt kokku õhtusöögi menüü ja tellige see endale samaks ajaks koju. Võite alustada ka koos kokkamisega. Kui peate veetma valentinipäeva eraldi mitte ainult tervislikel põhjustel, vaid seetõttu, et viibite näiteks eri riikides, võite korraldada õhtusöögi hoopis matkana. Pakkige koos piknikukorvid, minge mõlemad loodusesse ja jagage omavahel elamusi. Seda kõike on mugav teha telefoni abil. Tänapäevased uued seadmed võimaldavad edastada miljardeid värvitoone, mis muudavad virtuaalse pildi väga tõetruuks ja pakuvad meeldejäävaid elamusi. Nii et ka juhul kui ilm pole valentinipäeva paiku Eestis veel kõige päikselisem, aitavad uued nutitelefonide mudelid, nagu P50 Pro ja Pocket, näha ekraanil täiuslikku värvilist pilti ning tunda justkui oleksite samas kohas ka siis, kui tegelikult viibite lausa eri kliimadega riikides. Tänu suurele akule saab teha nende mudelitega pikki videokõnesid ka väljas, ilma et aku liiga ruttu tühjaks saaks.

Üllata sõpra lemmikmaitsetega


Praegusel ajal, mil telefoni teel toidu tellimine on kiire ja lihtne, leidub hulganisti võimalusi, kuidas oma lähedasi maitsva kullertellimusega üllatada. Vali välja armas tassikook, südamekujulised pannkoogid või hoopis sõbra soolane lemmikmaius ja saada see talle kulleriga sõbrapäeval üllatuseks. Paljud kohvikud ja restoranid pakuvad sel tähtpäeval soodusdiile ja tasuta kullerteenust, nii et kindlasti leiad palju häid lahendusi, mille hulgast valida!

Saada sõbrale personaalne videotervitus


Meeleolukad ja personaalsed kirjad on alati vahvad, aga veel toredam on näha inimest ennast oma tervitust üle andmas. Seega kasuta ära tänapäevaste nutitelefonide võimekust teha tippkvaliteedi ja efektidega videosid ning pane need oma kallite inimeste poole teele! Võid teha ühe tervitusvideo asemel ka mitu lühemat ning anda juurde juhised, millal neid vaadata – näiteks kokkamise ajal, õues viibides või hoopis siis, kui sõber end parasjagu üksikult ja kurvana tunneb. Nii saad sõbrapäeva veel erilisemaks muuta ja tabada parimat hetke õige emotsiooniga, pakkudes lohutust ja rõõmu ka keerulistel hetkedel.

Täiusliku 4K-formaadis tervitusvideo tegemiseks saab Huawei P50 Pro telefoni puhul kasutada näiteks nii esi- kui ka tagakaamerat. Lisaks võimaldab telefon neid videoklippe kohe töödelda, lisada muusika või sõnu. Ühtlasi kasutab selle telefonimudeli kaamera XD Fusion Pro ja kahe maatriksi süsteeme, et lisada piltidele detaile ja teravust. See tuleb eriti kasuks, kui otsustad video asemel teha tervituseks hoopis pildimeenutuse – nii saad vajadusel taastada piltidel detaile ja muuta need tervituse jaoks meelepäraselt kauniks.

Ühine filmivaatamine


Olgu see uus sari Netflixis või hoopis mõni film, mida oled juba kaua koos vaadata tahtnud – saad seda sõbraga distantsilt teha. Sõbrapäev on hea põhjus, miks ühine filmivaatamine ette võtta ja seda koos teha. Selleks pange film arvutis samal ajal käima ja alustage telefonis videovestlust, et jagada üksteisega kommentaare, emotsioone ja tagasisidet. Sealjuures võid tuled hämardada ja tõelise kinoelamuse luua, sest uute nutitelefonide, nagu Huawei P50 Pro, tehnoloogia võimaldab ka pimeda režiimis edukalt videopilti edastada.

Tee sõbra jaoks personaalne esitusloend


Olgu tegemist hea tuju listiga või hoopis muusikapaladega, mis toovad esile ühised mälestused – ainuüksi telefoni abil saad lihtsalt koostada personaalseid esitusloendeid näiteks nii Spotify kui ka YouTube’i platvormil ja need oma lähedastele nautimiseks saata.

Põnevat sõbrapäeva!

Jaga
Kommentaarid