Kiirabi viis haiglasse üht veoautot juhtinud mehe. Ülejäänud kahe veoauto juhid liiklusõnnetuses vigastada ei saanud. Õnnetuses osalenud autode juhid, muuhulgas ka hukkunu, ei olnud Eesti kodanikud. Praeguse informatsiooni järgi olid liiklusõnnetuses osalenud autodes ainult autojuhid. Vaatamata Häädemeestel juhtunud raskele liiklusõnnetusele on võimalik Tallinn-Pärnu-Ikla maanteel mõlemas suunas sõita, aga liiklemine piirkonnas võtab päris palju aega. Liiklust reguleerib politsei ning sõidukite kiirus on piiratud. Õnnetuse ajal ning ka praegu on piirkonnas teed libedad.

Pärnu politseijaoskonna välijuht Mati Tee ütles, et vajab veel selgitamist, kuidas traagiline liiklusõnnetus täpselt juhtus, asjaolude uurimiseks alustati kriminaalmenetlust. „Praegu peab liikluses olema eriti tähelepanelik ja ettevaatlik, sest mitmel pool Eestis sajab lund ja lörtsi, sadu on kohati tugev ja tuiskab – seetõttu võivad teeolud olla libedad ja nähtavus kehv. Libeduse ja halva nähtavuse tõttu keeruliste teeoludega sõites peab vältima järske manöövreid, muuhulgas ka möödasõite. Kindlasti ei ole lubatud suurim sõidukiirus kohustuslik, raskete teeolude korral peaks sõitma lubatud suurimast sõidukiirusest aeglasemalt,“ ütles Mati Tee.

Delfi lugeja fotod sündmuskohalt:

Sündmuskohal on liiklus mõlemas suunas suletud - liiklusinfo teatel vähemalt kella poole neljani. Tallinna-Pärnu-Ikla mnt 167–192 kilomeetri lõik on liikluseks suletud. Sõiduautod on suunatud ümbersõidule Rannametsa-Ikla teele. Veoautodel hetkel ümbersõidu võimalus puudub.

Politseinikud teevad praegu sündmuskohal tööd ja lisainfot saadetakse avalikkusele niipea kui võimalik.

Kuvatõmmis saidilt tarktee.ee
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid