Kell 07.21 toimus liiklusõnnetus Hiiumaal Nõmme külas Nõmme tee 1. kilomeetril, kus seni tuvastamata juht sõitis sõiduautoga Audi A4 vastu kivist hoone seina, mille tagajärjel sõiduk süttis põlema. Sõidukis viibisid alkoholijoobes 26-aastane mees ja alkoholijoobes 34-aastane mees. 34-aastane mees toimetati Hiiumaa haiglasse. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Kell 14.17 toimus liiklusõnnetus Lääne-Virumaal Tapa vallas Jäneda külas Tapa – Lehtse - Jäneda maantee 17. kilomeetril, kus 56-aastane naine sõitis sõiduautoga Volkswagen Sharan otsa teeservas vastassuunas liikunud jalakäijatele, 40-aastasele naisele, 50-aastasele mehele ja vankris olnud 5-kuusele tüdrukule. Mõlemad jalakäijad ning laps toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

Kell 19.11 toimus liiklusõnnetus Harjumaal Rae vallas Tallinna Ringtee 9. kilomeetril. kus 24-aastane mees sõitis sõiduautoga Subaru Legacy tagant otsa ees peatunud sõiduautole Peugeot 308, mida juhtis 20-aastane mees. Kokkupõrke tagajärjel paiskus Peugeot otsa ees seisnud sõiduautole Ford Mondeo, mida oli eelnevalt juhtinud 49-aastane mees. Sõiduautod Ford ja Peugeot olid omavahel pukseerimisköiega ühendatud. Liiklusõnnetuses sai vigastada õnnetuse hetkel sõiduautode Peugeot ja Fordi vahel viibinud Fordi juht, kes toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

Kell 21.34 toimus liiklusõnnetus Harjumaal Viimsi alevikus Aiandi tee 8 juures, kus sõiduautot Kia Ceed juhtinud 51-aastane mees pidurdas reguleerimata ülekäigurajal teed ületanud jalakäijale otsasõidu vältimiseks ja kaotas sõiduki üle kontrolli. Kia tegi pirueti, mille käigus tabas teed ületanud ilma helkurita jalakäijat, 15-aastast tüdrukut ning vastassuunas peatunud sõiduautot Suzuki Vitara, mille roolis oli 82-aastane mees. Jalakäija toimetati Tallinna Lastehaiglasse.

Tänagi on teeolud rasked
25. detsembri hommikul on riigi põhi- ja tugimaanteed jäised, lumised või sõidujälgede vahel lumesegused. Saaremaal, Harjumaa põhjaosas ja Virumaa põhjarannikul sajab kohati lund. Teed on libedad!


Prognoosi kohaselt on hommikul Eesti edelaosas ilm selge ja sajuta, Lääne-Eestis saartel ja mandri põhjaosas pilvisem ning kohati sajab lund, rannikualadel tuiskab. Pärastlõunal läheb ilm pilvisemaks ning sadu levib üle mandri. Tuul on Eesti mandriosas 4-10 m/s, saartel ja rannikul 6-12, puhanguti kuni 18 m/s. Rannikualadel tuiskab, üle Eesti on teedel libedust. Soovime liiklejatele rahulikke pühi ja turvalist liiklemist!


Meeldetuletuseks sõidukijuhtidele:


Ole ettevaatlik talvistes oludes neljarajalise maantee teisel sõidurajal sõites. Kui esimene sõidurada tundub hästi sõidetav, siis teine sõidurada ei pruugi seda olla, sest väiksema liikluse tõttu toimivad libedustõrje materjalid seal aeglasemalt.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid