Milline oli sinu varasem salenemiskogemus?

Teesklesin, et ülekaal ei häiri mind. Ma ei teinud sellest vabanemiseks midagi, sest mul oli tekkinud omamoodi apaatia. Ma ei uskunud mingitesse saledaks muutvatesse imetablettidesse.

Mis motiveeris sind salenema just nüüd?

Sain aru, et pean oma elus muutusi tegema. Tundsin end halvasti ega näinud hea välja ja peab ütlema, et selle põhjus oli ülekaal. Sain aru, et see ei lõpe hästi, sest olin ülekaalu tõttu üha rohkem vaevatud ja jõuetu.

Kuidas said teada Stockholmi dieedist?

Stockholmi dieedi edulugusid olin internetis märganud juba ammu. Peab ütlema, et hea tagasiside ja inimeste näitlikud „enne“ ja „pärast“ pildid kõnetasid. Seetõttu otsustasin seda dieeti ise testida. Registreerumiskulud ei olnud sugugi suured, seepärast otsustasin, et tuleb vähemalt proovida. Nüüd on see otsus end mitmekordselt ära tasunud.

Kuidas dieedi järgimine õnnestus?

Esiteks olin väga rahul, et minu toitumiskavas ei olnud mitte ühtegi eksootilist koostisosa. Kogu vajaliku sain kodupoest. Teiseks ei ole see dieet, mis paneb sind lihtsalt köögivilju ja salatilehti sööma. See sisaldab tõesti maitsvaid retsepte ja pärast iga söögikorda on olemas vajalik täiskõhutunne. Esimesel nädalal langes kaal peaaegu iga päev ja nädala lõpuks olid riided juba avaraks muutunud. Kokku olen praeguseks vabanenud 21 liigsest kilost. Minu positiivseid muutusi märkasid paljud ja ma pidin neile oma saladuse avaldama. Olen saanud inspiratsiooniallikaks paljudele ülekaalulistele.

Kas soovitaksid ka teistel Stockholmi dieeti proovida?

Kui soovid kiiresti vormi saada, pead seda proovima. Alusta testi täitmisest veebilehel ja juba nädala pärast on tulemused käes!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid