Just headele ja südant soojendavatele lugudele mõeldes lükkas Delfi juba teist talve käima erilehe #JagameHead, kuhu koondame positiivseid ja inspireerivaid uudiseid ning lugusid inimestest, kogukondadest, ettevõtmistest, algatustest. Samuti nõuandeid, mis aitaksid inimesi keerulistel aegadel, olgu vaimselt või praktiliselt.

Kindlasti on igaühel sellest aastast vähemalt üks südantsoojendav lugu, mida teistega jagada. Sa tead kedagi, kes on ehe näide inimlikust suurusest ja isetusest? Kedagi, kes kriisi kiuste või just tänu sellele on ägedale ideele elu sisse puhunud? Kedagi, kelle mõtted ja energia annavad kogukonnale uue hingamise? Kedagi, kes muutis enda elu tundmatuseni? Vahest oled sa ise just üks sellistest? Võibolla on sinu naabruskonna hingeks hoopis mõni loom?

Ootame positiivseid ja inspireerivaid lugusid ning vihjeid, sest head lood on jagamiseks. Kirjuta meile jagamehead@delfi.ee!

Sellel aastal kutsume kõiki üles oma panust ka heategevusse andma. Lisasime Delfi #Jagame Head lehele valiku heategevustest, mille seast võib igaüks endale kõige südamelähedasema valdkonna valida. Meie seas on hulk inimesi ja organisatsioone, kes vajavad meie kõigi toetust. Kutsume teid võimaluse korral panustama, et seda lõhestatud ühiskonda pisutki liita. Tutvu abivajajatega SIIN ja aita hädasolijate elusid muuta. Ka väike panus aitab teha maailmast parema paiga!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid