Räägi, Peter, kuidas sa otsustasid hakata salenema?

Elustiil oli muutunud palju istuvamaks ja mitteaktiivseks. Oli tekkinud „päästerõngas”, mis muutus iga päevaga ainult suuremaks. Olin proovinud ise kaloreid lugeda, aga mul ei olnud selleks tegelikult piisavalt teadmisi. Siis leidsin internetist hirmus hea meetodi, kuidas end kiiresti ja ilma liigse vaevata vormi saada.

Mida sa siis tegid, et end vormi saada?

Täitsin Stockholmi dieedi veebilehel testi. Sain kohe e-postiga oma toitumiskava ja hakkasin seda juba järgmisel päeval järgima. Kõik oli tehtud nii, et see, mida ma söön, paneb mu ainevahetuse tööle ja põletab selle rasva kõhukesest ära. Mulle meeldis veel ka see, et anti garantii – ma kas võtan kaalust alla, või saan raha tagasi!

Kuidas kava järgimine õnnestus?

See oli kerge, kõik oli arusaadav, mingeid üleliia peeni tooteid seal ei olnud. Olin šokis, kui kaaludes selgus, et võtsin juba dieedi esimese päevaga 2 kilo alla. Sain aru, et minu ainevahetusele oli tehtud täielik restart. Tekkis kohe hasart! Kokku olen selle meetodiga nüüdseks alla võtnud 21 kilo. Tunnen end energiliselt, immuunsüsteem toimib paremini ja ma näen palju parem välja. Ma ei kavatse seni saavutatu juurde pidama jääda.

Mida sa soovitaksid teistele, kes veel kahtlevad, kas osta toitumiskava?

Siin ei ole midagi eriti mõelda – telli Stockholmi toitumiskava ja saad end sellisesse vormi, nagu tahad! Proovi ja küll näed – juba nädala pärast on tulemusi!

See pole lihtsalt üks järjekordne dieet. See on otsus paremini elada, ilma lisakilodeta.