Eelmisest salenemise kogemusest

Aija: Olen proovinud mitut dieeti ja külastanud ka jõusaali, kuid kõik need katsed kaalust alla võtta lõppesid minu allajäämisega. Isegi kui mul õnnestus kaalust alla võtta, naasis see kiiresti kahekordselt ja see hävitas mu enesekindlust. Pärast nii paljusid ebaõnnestumisi oli raske uskuda, et leian kunagi meetodi, kuidas kaalust ikkagi alla saada.

Antra: Kaal tõusis kohe pärast lapse sündi. Võitlesin spordiklubis kümme (!!!) kuud ülekaaluga, kuid jätkasin lihtsalt vale toitumisega, nii et ei langetanud palju midagi. See oli pigem nagu enesepiinamine ilma tulemusteta.

Kintija: Olen proovinud kõike – alates õhtul pärast kuut söömata jätmisest ja portsjonite vähendamisest kuni erinevate dieetideni ning jõusaalis piinlemiseni ja seda mitu aastat. Olen isegi läbinud Dikani dieedi esimese etapi ja kulutanud palju raha imetablettidele ja pulbritele. Selle kõige tulemus oli null.

Otsus ülekaalust igaveseks lahti saada

Aija: Mu kaal ronis 104 kilo piirini ja tundsin end kohutavalt. Ma ei saanud pikka aega poest normaalseid riideid osta ja mina – noor neiu – olin sunnitud riideid valima "kogukate daamide" osakonnast. Minu välimuse ja figuuri tõttu lõppes iga mu jalutuskäik poodi rikutud meeleolu ja tohutu enesekindluse kaotusega. Pidin seda muutma, muidu oleks viha enda vastu aina kasvanud.

Antra: Õudne näha, kuidas inimesed haigestuvad vähki ja kannatavad erinevate veresoonkonnahaiguste küüsis. Tahes-tahtmata pidin hakkama mõtlema viisidele, mis aitaksid mul lähitulevikus sama teed vältida. Sel aastal tähistasin oma 40. sünnipäeva ja tahtsin liigsest kehakaalust lahti saada ning toitumisharjumusi korrastada. Tahtsin olla terve ja ilus!

Kintija: Mul oli riidekapp täis ilusaid kleite ja seelikuid, mis enam selga ei sobinud. Iga kord, kui kapi avasin, puhkesin nutma, sest aastate jooksul olin ainult suuremaks muutunud. Kuigi mõte, et mõni neist rõivastest sobib mulle jälle selga, tundus unenäona, otsustasin siiski veel viimast korda proovida.

Miks nii paljud Stockholmi dieedi valivad

Anttra: Lugesin internetist Stockholmi dieedi kohta. Inimesed rääkisid oma edulugusid, kuidas neil õnnestus kaalust alla võtta ja kuidas kaal ei tule enam tagasi. Mul oli natuke hirm kohe proovida, sest arvasin, et pean nälga surema. Ämm julgustas mind ja rääkis mulle paljudest tuttavatest, kes on edukalt kaalust alla võtnud ning kiitis Stockholmi dieedi retseptivalikut. Otsustasin proovida.

Kintija: Stockholmi dieedist räägivad inimesed igal pool. Olin mitu korda hakanud testi tegema, kuid ei teinud seda kunagi lõpuni, sest tundus, et pean uuesti kannatama nagu varasemate dieetide puhul. Ühel päeval tuli mu õde külla ja ütles, et tema sõber ja ta abikaasa järgisid Stockholmi dieeti ja olid väga rahul. Otsustasin proovida.

Aija: Ma nägin regulaarselt intervjuusid Stockholmi dieedi kasutajatega. Oli raske uskuda, et nii muljetavaldavad ja püsivad tulemused on nii lühikese aja jooksul võimalikud.

Kuna olin juba meeleheite äärel ja pakkumine oli väga soodne, otsustasin proovida. Halvemaks minna ju ei saanud.

See on lihtsam, kui arvad!

Aija: Mulle meeldis, et kõik oli minu jaoks ette valmistatud ja polnud vaja millelegi mõelda – järgisin vaid juhiseid. Olin meeldivalt üllatunud, et dieediga pakutavad toidud olid maitsvad ja täitsid kõhtu korralikult. Juba esimese päeva õhtul jõudsin järeldusele, et olen kaotanud kilo. See andis mulle palju usku, et olen õigel teel. Juba nädala lõpus sain märkmeid teha seitsmest (olin šokis) kaotatud kilost. Kuu jooksul kaotasin 16 kilo ja polnud kedagi, kes muutust ei märganud. Minu välimus oli nii palju parem, et sain kuhjaga komplimente ja tundsin, kuidas enesehinnang tõuseb. Lõpuks sain poes hakata valima neid riideid, mis meeldisid, mitte neid, mis selga mahtusid. Lubasin endale liibuvaid kleite ja seelikuid, sest enam polnud üleliigset rasva, mida häbeneda.

Kokku kaotasin Stockholmi dieediga 27 kilo ja see muutis mu elu 180 kraadi! Olen enda üle väga uhke, kuid ilma Stockholmi dietoloogide ja meeskonna abita poleks see olnud võimalik!

Antra: Kohvikus käimisest polnud isegi nädalat möödas, kui sain aru, et ma ei taha enam midagi ebatervislikku ja rasvast. Kui olin kaotanud 4 kilo, siis uskusin lõplikult, et see meetod töötab.

Pärast seda tajusin salenemist huvitava seiklusena ja ootasin igat järgmist söögikava. Olen nüüd kaotanud kokku 23 üleliigset kilo. Ma ei suuda siiani uskuda, et olin nii paks!

Tänan Stockholmi dieeti magusama une ja kaunima näonaha eest, rääkimata sellest, mida peeglist näen.

Kintija: Olin üllatunud, et tervislik toit võib nii hästi maitsta! Isegi tooted, mis mulle varem ei meeldinud, olid Stockholmi dieedi retseptidega väga nauditavad. Olin harjunud palju sööma, kuid selle dieedi ajal ei suutnud ma enamasti kogu portsu ära süüa. Söögikordade vahel pakuti ka suupisteid, kuid ma ei söönud neid üldse.

Mulle meeldis ka võimalus pöörduda oma toitumisnõustaja poole, kui mulle retseptist mõni komponent ei meeldinud või lihtsalt polnud seda. Suurim pluss on konkreetne plaan koos retseptidega, mida pean hommikul, lõunal ja õhtul sööma. Kui peaksin ise mõtlema, kui palju ja mida süüa, siis oleks see minu jaoks liiga keeruline. Kaalulangust märkasin juba esimesel päeval. Nägin enda silmaga, et olin nädal hiljem kõhnemaks jäänud, kaotanud 5 kilo. Nüüd on kõik minu muutust märganud, sest läinud on 28 kilo ja riiete suurus vähenenud poole võrra – suuruselt 16 suurusele 8! Nüüd teevad tänaval komplimente ka võõrad. Tuttavad, kes pole mind ammu näinud, ei tunne mind üldse ära.

Lõpuks saan osta endale meelepäraseid riideid, pole enam midagi varjata, vaid saan uhke olla (naerab)! Armastan lõpuks seda, mida peeglist näen, ja nüüd naudin pildistamist.

Kas sa soovitaksid ka teistel inimestel Stockholmi dieeti proovida?

Arina: Stockholmi dieet on väga tervislik ja tõhus! Kava järgimine ei kahjusta sinu tervist, vaid vastupidi, see parandab tervist ja välimust. Pole vaja karta ja vabandusi otsida. Kui ei soovi enam kannatada ja nälgida, siis soovitan kindlasti Stockholmi dieeti. Ära lükka asja edasi ja ühine kavaga!

Kintija: Ausalt, kas sa meeldid endale paksuna? Ma ei armastanud seda, kuid peaaegu leppisin iseendaga. Ära kunagi lepi sellega, et oled paks ega saa selle vastu midagi teha. Sa ei pea seda taluma!

Anna: Ma ei uskunud algul, et see on võimalik, aga nüüd tahan oma vanu pilte vaadates kõigile kõva häälega karjuda, et see on võimalik. Leiame alati vabandusi, et olla ülekaaluline, kuid tegelikult pole sellele mingit vabandust, sest siin näitan meetodit, mis eemaldab liigse kehakaalu igaveseks. Ma esitan sulle väljakutse ja palun proovida seda kohe! See on see hetk, kus teil on võimalus muutuda ilusamaks kui kunagi varem.

Milleks tassida endaga iga päev kaasa lisakilosid! Allahindluse saamiseks küsige endale kohe veebilehel StockholmDiet.com individuaalne kaalulangetuskava.