Põhjuseid, miks hambad on kollased on mitmeid ning neid teades on lihtsam oma hammaste valgendamiseks kodus ka õigeid vahendeid valida.

1. Iga inimese hambaemail on erinev. Nii on mõnel inimesel juba sünnipäraselt kollakam hammaste toon kui teistel. Samuti muutub hammaste toon vanusega, sest noorena on hambaemail läbipaistvam ja peegeldab valgust paremini kui vanematel inimestel. Hiljem hakkab hamba pealmine kiht kuluma ning hamba tumedam kiht hakkab enam välja paistma
2. Hambatooni mõjutab ka parkaineid sisaldavad toiduained nagu näiteks kohv, punane vein, mustikad, Coca Cola. Ka suitsetamine jätab hambaemailile kahjustused ning tulemuseks on tumedate plekkidega ja kollased hambad.
3. Hambaemaili kujunemist mõjutab ka lapseeas tarvitatud antibiootikumid, mis avaldab mõju hammaste värvusele.
4. Kui olete märganud hambaemailide ebaühtlast tooni ja valgeid laike, siis selle põhjuseks võib olla liiga suur fluoriidi sisaldus vees, mis põhjustab hammaste värvi muutust ja hambaemaili kahjustusi.

Kuidas saada hambad valgemaks

Kauni ja säravvalge naeratuse aluseks on korralik hambahügieen. Kollase hambavärvuse esmaseks põhjuseks võib olla hambakatt. Selle vältimiseks on vaja pesta hambaid kaks korda päevas, hommikul ja õhtul ning pesuaeg peab olema 2 minutit. Siinjuures on hea teada, et hambapesu vältel teeb põhitöö ära just hambapasta, mida hambaharjaga ühtlaselt kõikidele hammastele kantakse. Hambahari peab olema pigem pehmem ja kindlasti ei ole vaja hambaid kõvasti harjata, sest see kahjustab hambaemaili.

Kuna peamise töö teeb ära hambapasta, tasub seda hoolikalt valida.
SmileLab valgendav hambapasta Flash Speed on tõhusalt valgendav hambapasta igapäevaseks kasutamiseks, mis garanteerib maksimaalse puhtuse, värskuse ning hammaste kauni valge tooni! Kiire tulemus ja kohene efekt ning värske hingeõhk on garanteeritud!

Smilelab Therapy valgendav ja hambaid tugevdav hambapasta on tõhus, kui samal ajal õrn sinu hammaste vastu. Selle koostisosa muudab sinu hambaemaili vähem läbikumavaks, mille tõttu muutuvad sinu hambad järkjärguliselt valgemaks. Samal ajal tugevdab ta sinu igemeid ja kaitseb neid põletike eest. Smilelab valgendava hambapastaga sammud enesekindlamalt säravvalge naeratuse poole!

Ka kodus on võimalik teostada hambaid valgendavaid protseduure, mis võtavad aega vaid 30 minutit, kuid tulemused on saavutatavad juba 14 päevaga.
Smilelab Therapy hambaid valgendavad ja tugevdavad maskid on seni ainus teadaolevalt efektiivseim, mugavaim ning lihtsaim kodune valgendussüsteem särava naeratuse saamiseks koos tervemate hammaste ja igemetega! Need hambavalgendusribad muudavad sinu hambad ülisäravaks nagu pärlid eemaldab efektiivselt pindmised plekikesed ning samal ajal tugevdades sinu igemeid.

Hambahoolduse juures tuleb tähelepanu pöörata ka hambaharja puhtusele. Selleks on Smilelab toonud turule täiesti uue, innovaatilise, ülitõhusa ning väga maitseka disainiga hambaharjamudeli. Selle spetsiaalselt välja töötatud hambaharja harjased kohanduvad igat tüüpi hammaste ning igemetega tagades kohese valgendava efekti ning hea suu hügieeni ja värskustunde. Sellel on uudne isepuhastuv süsteem, mille abil hambahari puhastub ise pärast iga kasutuskorda, eemaldades kõik sinna kogunenud bakterid. Puhas hambahari tagab kaunima naeratuse!

Kui sul on õhtul ees ootamas tähtis sündmus või oluline esinemine, siis kohese säravvalge efekti saavutamiseks kasuta SmileLab hammaste valgendamise ribasid. Kõigest 15 minutiga saavutad naeratuse, mis on loomulikult valge, särav ning meeldejääv! Smilelab hammaste valgendamise ribad on loodud spetsiaalselt kiiret reageerimist nõudvateks olukordadeks!