Iga toote soetamisel istutatakse puu

Et kaitsevahendid, sealhulgas näiteks ühekordsed maskid, suurendavad märkimisväärsel hulgal tekkiva prügi hulka, võiks sobivate toodete valikul lähtuda sellest, milline on võimalikest kõige keskkonnasõbralikum ehk süsinikuneutraalsem.

Selleks on Medifum löönud käed Eesti roheidufirmaga makeitneutral, kellega koostöös istutatakse iga isikukaitsevahendi soetamisel Eesti metsa üks puu. Kõiki puid jälgitakse ja nende kasvamist toetatakse kogu eluea jooksul.

Seega pane nüüd hoolega tähele: just nende toodete soetamisel istutatakse tänu sinule Eesti metsa üks puu!

Seda korduvkasutatavat maski on testitud nii EKUKi kui ka Tartu Ülikooli laborites. Tegemist on täielikult antibakteriaalsest ja vetthülgavast kangast tehtud maskiga, mis püsib tänu mugavale kujule hästi näo ees. Kõrvakinnitusi saab reguleerida vastavalt vajadusele, samuti on maski sees traat, mida ninakujust lähtuvalt painutada saab.

Loomulikult saab maski ka masinas pesta: soovitame seda teha 60-kraadise kuumuse juures õrna tsentrifuugiga. Pesemise järel võiks maski triikida või aurutada.

BOSONi kiirtesti puhul on tegemist esimese antigeeni kiirtestiga Eestis, mis on mõeldud spetsiaalselt koduseks kasutamiseks ehk tavainimestele. BOSON on Euroopa Liidus kindlaks määratud tõepärase tulemusega (verifitseeritud) antigeeni kiirtest. See garanteerib, et test töötab tootja lubatud piirides.

Kiirtesti tegemine on lihtne ja tulemus täpne: testi tundlikkuseks on mõõdetud 96,77%. Seetõttu soovitab ka Terviseamet kasutada enese testimiseks just koduseks kasutamiseks mõeldud kiirtesti.

Medistus Antiviruse puuviljamaitselised imemistabletid tekitavad suu ja kurgu limaskestadele kaitsva kihi, mis takistab viirustel ja bakteritel inimorganismi siseneda ning seal paljuneda. Medistus Antivirus on ka tõestatud COVID-19 (Sars-CoV-2) vastase toimega. On tõestatud, et esimese kümne minuti jooksul väheneb viirustiiter 99,4%.

Samuti võib imemistabletti kasutada köha ja kuiva köha leevendamiseks ning esimeste kurguvaevuste tekkimisel.

Imemistableti kasutamisel tekkiv viirusevastane barjäär aitab nakatumist vältida suure infektsiooniriskiga rahvarohketes kohtades, nagu poed, kinod, teatrid, jõusaalid, ühistransport ning sise- ja välisruumides toimuvad muud üritused.

PUNCH! Sanitizer antiseptiline sprei on kompaktse suurusega, mistõttu sobib suurepäraselt kotti või autosse ja mahub mugavalt kaasas kandmiseks ka taskusse. Tegemist on nahasõbraliku desinfitseerimisvahendiga, millega võib mugavalt puhastada nii käsi kui ka erinevaid kontaktpindu.

Antiseptilise desinfitseerimisvahendi kasutamine ja kaasas kandmine on algaval viiruste hooajal väga tähtis, seda eeskätt koroonaviiruse ja gripihooaja kontekstis. Seega tee õige antiseptilise vahendi valikul kaalutletud otsus.

Lisaks näole ja kätele on väga oluline hoolitseda ka oma igapäevaselt kantavate riiete puhtuse eest, kuna ka need puutuvad välismõjuritega väga palju kokku. Pro&Bio riidepesugeel sobib tänu looduslikule koostisele väga hästi õrna ja tundliku nahaga inimeste ning laste pesu pesemiseks. Probiootilise pesugeeli puhul pole vaja kasutada eraldi leotus- või pesuloputusvahendeid.

Ühtlasi sobib see pesugeel hästi kõikide kangatüüpide, sealhulgas villa, siidi ja Gore-Texi rõivaste pesemiseks erinevatel temperatuuridel vahemikus 30–60 kraadi. Tugevate plekkide puhul võib valada pesuvahendit otse plekile. Samuti võib pesugeeli kasutada käsipesuks.