Milline oli sinu varasem salenemiskogemus?

Jekaterina:
Proovisin mõne aja eest Dukani dieediga saleneda, kuid see tundus ebatervislik ja mingeid tulemusi ei õnnestunud saavutada. Veelgi hullem – kõik lõppes sellega, et minu naha tervis läks väga käest ära ja peagi võtsin kaalus juurde.

Gysela:
Olen proovinud mitmeid drastilisi dieete, mis lubasid kiiret tulemust. Lubadused jäidki lubadusteks ja lõppkokkuvõttes võtsin ma hoopistükkis juurde. Kõik tavadieedid keelavad kategooriliselt igasugused maiused ära. Kuna olen suur magusasõber, siis varem või hiljem libastusin ja naasin vanade harjumuste juurde.

Kuidas jõudsid otsusele saleneda Stockholmi toitumiskavaga?

Jekaterina:
Mulle ei meeldinud üldse see, mida ma peeglis ja fotodel nägin. Ma ei tundnud end iseendana, sest ma ei olnud enam see energiline naine, kellena end varem mäletasin ja tundsin. Otsustasin leida sellise meetodi, mis annab kiiresti tulemuse, sest muidu oleksin unistusele salenemisest käega löönud.

Gysela:
Kui nägin end ühe peo piltidel, siis ma kohati ei tundnud ennast neil ära. Ma polnud ise märganud, et olin NII palju juurde võtnud. Mitmeid kordi pilte uuesti vaadates mõistsin, et midagi peab muutuma, aga olin üsna skeptiline igasuguste kõhnumismeetodite osas.

Kuidas said teada Stockholmi dieedist?

Jekaterina:
Märkasin internetis inspireerivaid lugusid ja head tagasisidet. Samuti sain teada, et minu vanemad on hakanud selle dieediga salenema ... Siiski olin väga skeptiline, sest ma ei usu midagi, mida ma ei ole ise proovinud. Seetõttu tellisin endale Stockholmi dieedi toitumiskava.

Gysela:
Läksin külla vennale, keda polnud tükk aega näinud (ta elab Soomes). Alguses olin šokis, kuna ma ei tundnud teda ära. Ta oli Stockholmi dieedi abil 20 kilo alla võtnud ja nägi suurepärane välja. Ta rääkis ka mulle antud dieedist ja kuidas see toimib.

Kuidas õnnestus dieedi järgimine?

Jekaterina:
Järgisin algusest peale korralikult kõike, mis oli minu toitumiskavas ette nähtud. Mulle meeldis väga dieedikavas pakutud tootevalik ja võimalus spetsialistidega tasuta suhelda, kui tekkis soov mõni toit välja vahetada või oli muid küsimusi. Varem proovitud salenemismeetoditega võrreldes oli Stockholmi dieeti kerge järgida.

Esimesi tulemusi tundsin ja nägin juba nädalaga, kui olin vabanenud 4 üleliigsest kilost. Kartsin, et salenemine peatub, kuid seda ei juhtunud – kaal langes ühtlaselt ka edaspidi ja kokku olen ma nüüd vabanenud 17 üleliigsest kilost. Mul on alati hea tuju ja mulle meeldib väga see, kuidas nüüd välja näen!

Gysela:
Suutsin täielikult, ilma libastumiseta mulle koostatud toitumiskava järgida. See oli veelgi lihtsam, kui olin arvanud. Meeldis väga, et retseptid on nii erinevad, aga samal ajal nii kergesti valmistatavad. Tänu Stockholmi dieedile õppisin regulaarselt sööma ja mis kõige tähtsam, kõht oli alati täis, kuigi teadsin, et söön ainult tervislikku toitu. Tulemusi märkasin väga kiiresti – esimese nädalaga võtsin juba mitu kilo alla. Kogu dieedi vältel vaatasin sageli peeglisse ja kaalule – see motiveeris väga, kuna kaal langes märkimisväärselt. Iga päevaga muutusin positiivsemaks ja enesekindlamaks. Kokku langetasin 21 kilo, mis andis mulle tunduvalt parema vormi ja enesetunde. Ma ei suuda kõike isegi üles loetleda, kui palju head sellest sain, aga võin julgelt öelda, mille olen kaotanud – üleliigsed kilod! Ja sellest pole mul mitte üldsegi kahju (naerab)! Saavutatud tulemusega olen inspireerinud oma kolleege ja sõbrannasid, kel on praegu motivatsioon laes, et Stockholmi dieedi abiga oma eesmärkideni jõuda.

Kas soovitaksid ka teistel inimestel Stockholmi dieeti proovida?

Jekaterina:
Kui on ülekaal ja unistus kaunist kehast, siis proovi kindlasti Stockholmi dieeti! Innustagu ka sind see, kuidas mina ülekaalust vabanesin! See on tõesti lihtsam, kui sa oskad praegu ette kujutada.

Gysela:
Soovitan proovida Stockholmi dieeti kõigil, kel on probleeme liigse kehakaaluga. Ainult paar päeva ja juba näed tulemusi. Ära lükka dieeti edasi, hakka kohe pihta!

See pole lihtsalt üks järjekordne dieet – see on teie otsus elada paremini – ilma lisakilodeta. Sügis on õige aeg lihtsalt kaalust alla võtta, alustage tasuta testiga. Klõpsake siin