Pole teada, millal mees esimest korda välisministeeriumisse tööle läks. Ministeerium polnud nõus seda Delfile avaldama. Pole ka teada, kas ta on mõnes teises riigiasutuses töötanud.

Hariduselt on tegemist ajaloolasega. Kohe pärast bakalaureusekraadi omandamist töötas Lätte lühikest aega Tartu kutsehariduskeskuses õpetajana. Täna 38-aastane Lätte kaitses 2009. aastal Tartu Ülikoolis magistritöö pealkirjaga "Eestlaste sõjalised kohustused keskajal". Selle eest pälvis ta Lennart Meri teadustöö auhinna magistritööde kategoorias.

Samast aastast on ta Eesti teadusinfosüsteemi andmetel Tartu Ülikoolis doktoriõppel, uurimisteemaks "Sõjapidamine Liivimaal 13.–15. sajandil: sotsiaalsed, materiaalsed ja ideoloogilised aspektid". 2010. aastal on ta toimetanud Mart Laari raamatut "101 Eesti ajaloo sündmust".

Eesti teadusinfosüsteemi andmetel asus ta 2008. aastal tööle Eesti sõjamuuseumi teadurina. Teadusinfosüsteemis pole andmeid uuendatud ning nende põhjal ta töötaks justkui tänaseni seal, ent tegelikult sai Lätte töösuhe seal ühele poole hiljemalt möödunud kümnendi alguses.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid