19-aastane Danyal Hussein pussitas eelmise aasta 6. juunil Londonis Wembley Parkis korduvalt 27-aastast Nicole Smallmani ja 46-aastast Bibaa Henryt, vahendab BBC News.

Husseini toa läbi otsinud politsei leidis kirja, mis näis olevat leping mehe ja deemoni vahel, teatas prokurör.

Hussein ise eitab mõrvu.

Henryt pussitati kaheksa korda ja Smallmani 28 korda. Nad olid olnud Fryent Country Parkis koos sõpradega Henry sünnipäeva tähistamas, aga jäid pärast teiste lahkumist kahekesi veel parki edasi.

„Ta lubas naisi ohverdada, et võita loteriis ja et teda ei kahtlustataks toime pandud kuritegudes,” ütles prokurör Oliver Glasgow süüaluse kohta. „Paistab, et süüalune oli kindel, et tema plaan töötab, sest pärast Bibaa Henry ja Nicole Smallmani ründamist ostis süüalune mitu loteriipiletit ja [tema toast leitud] kirja vahele oli kokku volditud kolm loteriipiletit. Tuli välja, et deemon ei täitnud oma osa lepingust, sest süüalune ei jäänud mitte ainult loteriis võiduta, vaid politsei tegi ka kindlaks kõik tõendid, mis seostavad teda nende kahe mõrvaga.”

Hussein, kes oli mõned päevad enne mõrva ostnud nugade komplekti, läks päev pärast mõrvu haiglasse, sest tal olid kätel noahaavad.

Läbiotsimisel leitud kirjas väljendas Hussein kavatsust ohverdada kuus naist iga kuue kuu jooksul, et võita Mega Millions Super Jackpot.

Glasgow’ sõnul Hussein eitas, et kiri on tema kirjutatud.

„Võttes arvesse, et see leiti tema magamistoast, et sellel on tema sõrmede ja pöialde jäljed ning see on allkirjastatud tema nime ja tema verega, ei peaks autorit olema raske kindlaks teha,” ütles Glasgow.

Kohtuprotsess, mis peaks kestma neli nädalat, jätkub.