"Meditsiiniteaduste valdkonnas õpivad tulevased arvamusliidrid viroloogiat, mikrobioloogiat, pandemioloogiat, vaktsinoloogiat ja immunoloogiat, saavad teadmisi isiku- ja enesekaitse kohta (maskid, sirmid, võitluskunstid jne) ning omandavad praktilisel tasemel neuro- ja geenmuundamise oskused," vahendab Tartu ülikool.

Loodus- ja täppisteaduste valdkonnas keskendutakse häkkimisele (sh biohäkkimine), arvamusmudeldamisele, sodiaagimaagiale ning alternatiivgeograafiale, -füüsikale ja -keemiale. Arvamusliidritele vajalikku säutsumisoskust õpitakse kevadhommikuti toimuvates välipraktikumides.

Sotsiaalteadustes on võimalik õppida lobitööd, parapsühholoogiat, suunamudimist, kallutatud rahvaküsitluste korraldamise meetodeid, ajupesu, poliitbroilerite koolitamist, krüptokaevandamist, JOKK-skeeme, brändimist, ajakirjandust (trüki-, interneti- ja kollast meediat) ja valikainena eluülikooli praktilisi kursusi.

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonnas saavad tudengid omandada kõne-, teatri- ja mustkunstitunde, õppida estonglish’it, kantseliiti ja rohkesõnalise mittemidagiütlemise meetodeid, ajaloo ümberkirjutamist, usu- ja kultuuripöörde võtteid, meemindust ning eri kultuuride käitumisnorme.