Rünnaku alla sattunud 13-aastase tüdruku ema kirjeldas ühismeedias, kuidas tema tütart eile õhtul 18 paiku Nõmme Lumepargi juures rünnati. "Nad lükkasid mu tütre pikali maha ja tagusid teda jalgade ja kurikalaadsete kaigastega," kirjeldas ema. "Uskumatu on see, et keegi möödakäijatest ei läinud appi või kaklust lahutama! Politseisse on avaldus tehtud ja ka ütlused on võetud."

Nõmme-Haabersti piirkonnavanem Enely Estaal kinnitas Delfile, et politsei tegeleb vahejuhtumi uurimisega. "Hetkel tegeleme tüdrukut rünnanud poistekamba välja selgitamisega," sõnas Estaal. "Kaamerapiltidelt oleme tuvastanud, et tegu oli kuueliikmelise seltskonnaga, vanuses umbes 13-14. Enamus poistest kandsid tumedaid riided ning kõigil neil olid ka jalgrattad."

Politsei kutsub täiskasvanuid üles alati sekkuma, kui nähakse laste vahel eskaleeruvat konflikti. " Keegi ei tohiks abivajajast lihtsalt mööda kõndida, arvates et pole minu asi või loota, et küll keegi teine reageerib," paneb asutus inimestele südamele.

Politsei palub kõigil, kes juhtusid eile õhtul Nõmmel konflikti pealt nägema või omavad informatsiooni ründajate kohta, sellest teada anda politseile meili teel enely.estaal@politsei.ee või telefonil 5244682.