Riikliku ilmateenistuse kohaselt ei maksa täna suurt vihma karta. Niiskust lisandub eelkõige ööks, mil üle Eesti liigub nõrka vihma poetavaid sajupilvi. Põhja- ja loodetuul tõmbab tänase jooksul pisut tagasi. Temperatuur jääb öösel sisemaal vahemikku 0 kuni 5 kraadi, rannikul küündib kuni kaheksa soojakraadini. Päeval on üle Eesti sooja 5 kuni 9 kraadi.

Nädalavahetuseks lubab ilmateenistus öökülma. Laupäeva öö vastu pühapäeva möödub suurema sajuta, aga pilvekiht võib laialdaselt taeva katta. Õhutemperatuur jääb mandril vahemikku -1 kuni +3 kraadi, rannikul võib küündida kaheksa soojakraadini. Päeval tungib põhjast peale madalrõhkkond, mille survel lääne- ja edelatuuled tugevnevad. Paariks tunniks on sisealadel ka selgemat taevast, kuid Loode-Eesti kohale jõuab juba hommiku poole pilvekiht, mis edasi sisemaa suunas liigub. Suurem sadu veel ei jõua, aga pärastlõunal võib Eesti lääne- ja põhjaservas veidi vihma tibada. Õhutemperatuur jääb vahemikku kuus kuni kümme soojakraadi.

Pühapäeval liigub üle Põhjalahe Soome madalrõhkkond, mis laieneb servaga üle Läänemere ümbruse ja tõstab lõuna-ning edelatuule tugevaks. Vihmapilved jõuavad öösel Loode-Eestisse ja liiguvad aeglaselt sisemaa suunas. Päeval on sadu laialdane, õhtupoolikul võib sekka ka lörtsi ja lumekruupe tulla. Õhutemperatuur jääb öösel kahe kuni seitsme soojakraadi, Kagu-Eestis nullkraadi ümber ning saartel ja läänerannikul võib küündida kuni kümne soojakraadini. Päeval peaks üle Eesti olema viis kuni kümme soojakraadi.