Mida varem selleks tegid, et kaalu kaotada?

Lugesin internetist tervislikust toitumisest, aga sellest ei olnud väga kasu. Samuti küsisin sõpradelt üksikuid retsepte ja seda, milliseid toite nemad söövad. Oma töö pärast pole mul olnud aga võimalik regulaarselt trennis käia, vahel on pikad päevad tööl ja trenn ei mahu kuidagi ajakavasse, samuti on takistuseks reisimine. Siis tahad pigem rohkem puhata ja trenn jääb jälle tagaplaanile.

Räägi meile, miks otsustasid kaalu langetama hakata?

See mõte on olnud mul peas juba 7–8 aastat ja olen kogu aeg sellele mõelnud, et kaal järjest tõuseb. Oma töö tõttu liigun palju seltskondades ja olen ka sotsiaalmeedias aktiivne, nii et oli selge, et midagi peab ette võtma ja parandama ka enesetunnet. Lisaks sain ma sellel aastal 40 ja oli viimane aeg hakata mõtlema oma kehale ja tervisele.

Kuidas toitumiskava järgimine läks?

Seda toitumiskava oli väga lihtne järgida. Kõiki toitusid on lihtne valmistada. Portsjonid on väga suured ja maitselt samuti väga head. Kui aus olla, siis ma alguses kartsin, et nendes toitudes on tohutult palju juurvilju, sest varem ei söönud ma neid üldse. Aga nende retseptide järgi valmistatud toitudes maitsesid need hoopis paremini ja sõin neid hea meelega.

Esimesed tulemused tulid juba mõne päeva möödudes, mis andis kindlustunnet jätkata. Mu keha hakkas iga päevaga järjest paremat kuju näitama. See abi, mis ma sain stockholmdiet.com-i toitumisnõustajalt kogu dieedi jooksul, aitas mul jooksvalt saada huvitavaid retsepte, mis sisaldasid just mulle maitsvaid koostisosi. Nautisin toitusid ja kaotasin samal ajal kaalu. Lihtsalt suurepärane!

Nüüd olen õnnelik ja jätkan selle toitumiskavaga, kuni olen saavutanud oma parima vormi. Aga isegi miinus kümne kiloga on erinevus juba väga hästi näha.

Mida soovitaksid inimestele, kes tahavad kaalu langetada?

Mitte keegi ei peaks leppima oma ülekaaluga. Soovitan väga alustada Stockholmi dieediga kohe, kui tekib ülekaal. Ainus, mida sul on kaotada, on kaal. Võid kindel olla, et su keha tänab sind! Parim aeg alustamiseks on täna!

Liitu dieediga täna ja saad individuaalse salenemiskava parima allahindlusega!

Tähelepanu! Kasuta eriti soodsat võimalust kohe praegu, aga alusta siis, kui ise soovid, sest salenemiskava on sinu Stockholmi dieedi profiili all alati kättesaadav!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid