"On kinnitust leidnud, et 12. märtsil Võrumaal võetud proovide hulgas on positiivseid tulemusi (koroonaviirus on tuvastatud). Meile täpsemaid andmeid pole antud, aga sellest lähtuvalt on linnavalitsus seisukohal, et kõik sünnipäeval viibinud inimesed peavad jääma karantiini, samuti samas eluruumis elavad lähikondsed," teatas Allas.

"Lähtuvalt värskelt saadud ja edasidi laekuvatest informatsioonist teeme hiljemalt teisipäevaks, 17. märtsi kella 15ks otsuse kas ja kuidas jätkame Võru linnas lasteaia teenuse pakkumist piiratud mahus," teavitas ta kaaslinlasi.

"Seoses kriisiolukorraga on Vabariigi Valitsus küll soovitanud kui vähegi võimalik, siis lapsi lasteaeda mitte viia, kuid mõistame, et see ei pruugi perel olla tavalise tööelu jätkamiseks võimalik ja selles osas tahame linnana maksimaalselt peresid toetada. Riigi poolt vastuvõetud otsusega kehtib eriolukord 1. maini 2020 juhul, kui valitsus ei otsusta teisiti," teavitas linnapea.

"Selles olukorras tuleb meil kõigil lähtuda tervest mõistusest, mitte minna paanikasse ja korraldada oma elu nii, et minimeerida lähikontaktide olemasolu. Tugevat tervist! Hoidke end ja oma lähedasi!
Jätkuvalt ei näe ma põhjust paaniliseks toiduvarumiseks! Sellega teeme üheskoos pigem halba kui head," teatas Allas.

Navi sünnipäevapeost loe rohkem siit ja siit.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid