31. detsembril teatati, et 46-aastane mees lõi Lasnamäel Raadiku tänaval 48-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

31. detsembril teatati, et 42-aastane mees lõi Pirital Vahulille teel oma abikaasa ema, 60-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi.

31. detsembril teatati, et 18-aastane mees lõi Mustamäel Ehitajate teel 32-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Ööl vastu 1. jaanuarit teatati, et väidetavalt tundmatu naine lõi Kesklinnas Pärnu maanteel asuvas meelelahutusasutuses 27-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi.

Ööl vastu 1. jaanuarit teatati, et väidetavalt tundmatu naine lõi Kesklinnas Harju tänaval asuvas meelelahutusasutuses 23-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi.

Ööl vastu 1. jaanuarit teatati, et 38-aastane mees lõi Kesklinnas Tartu maanteel 35-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid 38-aastase mehe kinni.

Ööl vastu 1. jaanuarit teatati, et Lasnamäel Pallasti tänaval löödi 19-aastast meest ja tekitati talle kehavigastusi.

Ööl vastu 1. jaanuarit teatati, et Kesklinnas Pärnu maanteel asuvas meelelahutusasutuses löödi 26-aastast meest ja tekitati talle kehavigastusi.

1. jaanuaril teatati, et 25-aastane mees lasi Kesklinnas Vabaduse väljakul 23-aastasele mehele pipragaasi näkku ja tekitas talle valu. Politseinikud pidasid 25-aastase mehe kinni.

1. jaanuaril teatati, et 36-aastane mees lõi Põhja-Tallinnas Puhangu tänaval asuvas korteris oma elukaaslast, 36-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

1. jaanuaril teatati, et Põhja-Tallinnas Sõle tänaval asuvas korteris toimus konflikt elukaaslaste, 32-aastase mehe ja 32-aastase naise vahel, kes tekitasid teineteisele valu.

1. jaanuaril teatati, et 42-aastane mees lõi Lasnamäel Raadiku tänaval asuvas korteris oma elukaaslast, 50-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

31. detsembril teatati, et 38-aastane mees lõi Maardus Veeru tänaval asuvas korteris oma elukaaslast, 23-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi.

Ööl vastu 1. jaanuarit teatati, et Neeme külas Männimäe teel löödi 50-aastast meest ja 26-aastast meest.

Ööl vastu 1. jaanuarit teatati, et Ämari alevikus Lennu tänaval toimus konflikt alkoholijoobes 61-aastase mehe ja tema tütre, samuti alkoholijoobes 32-aastase naise vahel.

1. jaanuaril teatati, et 70-aastane mees lõi Maardus Kallasmaa tänaval noaga jalga oma elukaaslasele, alkoholijoobes 66-aastasele naisele, kes sai kergemaid kehavigastusi.

Ööl vastu 1. jaanuarit teatati, et väidetavalt tundmatu mees röövis Kesklinnas Kentmanni tänaval 24-aastase naise käekoti, milles olid dokumendid, sularaha ja mobiiltelefon. Kahju on ligikaudu 400 eurot.

1. jaanuaril teatati, et 22-aastane mees lõi Haaberstis Paldiski maanteel endale tuttavat alkoholijoobes 26-aastast meest ja röövis temalt mobiiltelefoni ning dokumendid. Kahju on vähemalt 800 eurot.

2. jaanuaril pidasid korrakaitsjad Tartus Ülikooli tänava meelelahutusasutuse juures kinni kaks agressiivselt käitunud noormeest, kes olid varasemalt rünnanud ka klubi turvatöötajat. Mehed vanuses 27- ja 30-eluaastat viidi esmalt aga arestikambrisse kainenema.

Ööl vastu 1. jaanuari lõi joobes 28-aastane mees Tartus Anne tänava korteris 24-aastast naist. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning viis esmalt arestikambrisse kainenema.

1. jaanuaril löödi Tartus Uuel tänaval kõndinud 75-aastast meest, kes üksikasjade selgitamiseks jaoskonda toodi.

1. jaanuaril kella 3.30 paiku löödi Tartus Küüni tänava meelelahutuasutuse ees 23-aastast meest, kelle meedikud esmaabiks traumapunkti viisid.

1. jaanuaril kella 12 paiku päeval löödi Valgas Petseri tänaval 45-aastast meest, kes sai viga ning pöördus esmaabiks haiglasse.

1. jaanuari pealelõunal teatati politseile, et Viljandis Tallinna tänava kaupluses löödi 66-aastast turvatöötajat, kellele meedikud esmaabi andsid. Politsei pidas kuriteos kahtlustatavana kinni 27-aastase mehe ning jaoskonda toimetati ka kahtlustavaga koos olnud 23-aastane mees. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

1. jaanuaril teatati, et Rakvere linnas laial tänaval tungiti kallale 28-aastasele mehele.

1. jaanuaril teatati, et Rakveres Narva maanteel asuvas korteris lõi 44-aastast naist tema elukaaslane. Politsei pidas 41-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

1. jaanuari hommikul kontrollisid politseinikud 16-aastast ja 17-aastast noormeest, kes olid Vilgu-Vinni-Pajusti teel sõidukiga Škoda kraavi sõitnud. Selgitati välja, et öösel ärandati auto Rakvere linnast. Politsei pidas 16-aastase noormehe kahtlustatavana kinni.

31. detsembril teatati, et Kohtla-Järvel Ahtme linnaosas Altserva tänaval asuvas korteris tungis 39-aastasele naisele kallale tema 21-aastane poeg.

31. detsembril teatati, et Narvas Rüütli tänaval lõi 36-aastast naist tema elukaaslane. Politsei pidas 46-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

1. jaanuaril teatati, et Iisaku Alevikus tungis 33-aastasele naisele kallale tema 34-aastane elukaaslane.

1. jaanuaril teatati, et Jõhvis Hariduse tänaval lõi 21-aastast naist korduvalt tema naaber. Politsei pidas 48-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

1. jaanuaril teatati, et Narvas Rüütli tänaval asuvas korteris lõi 55-aastast naist tema tuttav. Politsei pidas 53-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

1. jaanuaril teatati, et Narvas Energia tänaval asuvas korteris lõi 61-aastast naist korduvalt tema abikaasa. Politsei pidas 61-aastase kahtlustatava kinni.

1. jaanuaril teatati, et Sillamäel Viru puiesteel asuvas korteris tungis 37-aastasele naisele kallale tema abikaasa. Politsei pidas 30-aastase mehe kinni.

1. jaanuaril teatati, et Sillamäel Kajaka tänaval asuvas ühiselamus loodi 45-aastast naist.

1. jaanuaril teatati, et Sillamäel Kesk tänaval löödi 51-aastast meest.

1. jaanuaril teatati, et Narvas Rüütli tänaval asuvas korteris lõi 38-aastast naist tema 17-aastane tütar.

1. jaanuaril teatati, et Narva-Jõesuu linnas Kudruküla tänaval asuvas korteris lõi 72-aastast meest tema poeg. Politsei pidas 32-aastase kahtlustatava kinni.

1. jaanuaril teatati, et Narvas Kreenholmi tänaval asuvas korteris lõi 56-aastast naist tema 51-aastane abikaasa.

31. detsembril teatati, et Kohtla-Järvel Järveküla teel ähvardati 27-aastast naist tapmisega. Ähvardajatel oli kaasas õhupüstol. Esialgsetel andmetel sooritati sellest ka lask. Politsei pidas kahtlustatavatena kinni 46-aastase mehe ja 41-aastase mehe.

1. jaanuaril sai politsei teate, et Haapsalus Suur-Lossi tänaval asuvas meelelahutusasutuses lõi seni tuvastamata isik 26-aastast meest, kes sai viga ja toimetati haiglasse.

1. jaanuaril sai politsei teate, et Haapsalus Karja tänaval tekkinud kakluse käigus lõi seni tuvastamata isik 55-aastast meest.

31. detsembril sai politsei teate, et Pärnus Haapsalu maanteel lõi ühise alkoholi tarvitamise käigus 43-aastane mees oma 39-aastast elukaaslast, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

1. jaanuaril sai politsei teate, et Põhja-Pärnumaa vallas lõi 47-aastane mees oma 30-aastast endist elukaaslast, kes sai viga.

31. detsembril sai politsei teate, et Sindis lõi 49-aastane mees oma 44-aastast elukaaslast, kes sai viga ja toimetati haiglasse.

1. jaanuaril sai politsei teate, et Kuressaares Tallinna tänaval lõi 24-aastane mees 26-aastast meest.