Eelmisel nädalal tutvustas ISKU oma uut hinnapoliitikat – pidevate suurte allahindluskampaaniate asemel astutakse hinnaga mängimisest kõrvale ja pakutakse inimestele stabiilselt mõistlikke hindasid.

ISKU tegevjuht Aidas Barkauskas ütleb, et pidevad allahindlused pole klientide suhtes ausad, sest kannavad endas üht peamist sõnumit – toodete originaalhinnad pole õiged, vaid märkimisväärselt kõrgemad tegelikust väärtusest.

“Ainult tooteid kõrgelt ülehinnates saab teha 60-80% allahindlusi. Varasemalt mängisime samuti seda mängu, sest ka kõik konkurendid teevad seda, kuid otsustasime strateegiat muuta ja pakkuda mõistlikke hindasid,” ütleb Aidas Barkauskas.

Kõik hinnad püsivalt kuni 40% soodsamad

ISKUs on nüüdsest kõik hinnad mõistlikud ja seda püsivalt. Enam ei pea ootama järjekordset allahindlusperioodi kodu või kontori sisustamiseks, vaid saab usaldada poes kehtivaid hindu.

Saab usaldada seda, et hinnad on reaalsed ja vastavad kauba tegelikule väärtusele ning saab usaldada ka seda, et täna soetatud ese ei ole paari päeva pärast 50 või enam protsenti soodsamalt müügis. Sest mõlemal juhul on tegemist usaldusega, mida klient peab müüja vastu tundma.

“Meie jaoks on oluline pakkuda klientidele vabadust ja iseseisvust. Kui varasemalt pidid inimesed ootama mõnd järjekordset sooduskampaaniat ja neid sageli ette ju ei teatud, siis nüüd on igaühel võimalus soetada omale uus diivan, mugav voodi või kvaliteetne söögilaud just siis, kui soov tekib. Sest ISKU mõistlikud hinnad on stabiilselt sellised, mida mõni teine allahindluskampaania ajal pakub,” selgitab ISKU turundusjuht.

Mida rohkem ostad, seda mõistlikum oled

Lisaks niigi mõistlikele hindadele on ISKU välja töötanud ka lisasoodustuse süsteemi. Seda eelkõige kahel põhjusel: et premeerida oma kliente ning motiveerida inimesi elama mugavamat elu – mööda linna ringi sõita ja erinevatest mööblipoodidest asjade kokku ostmise asemel on mõttekas ja mõistlik soetada need kõik korraga ühest kohast. Nii on muret vähem, asjad sobivad omavahel stiililiselt kokku ja mida suurem on ostusumma, seda suurem on ka lisaallahindluse protsent.

  • Kui ostusumma ületab 700 eurot, on lisaallahindlus 5%.
  • Kui ostusumma ületab 1200 eurot, on lisaallahindlus 10%.
  • Kui ostusumma ületab 2000 eurot, on lisaallahindlus 15%.
  • Kui ostusumma ületab 10 000 eurot, on lisaallahindlus 20%.

Seega on söögilauda ostes mõistlik võtta ka toolid ISKUst, seda enam, et paljudel laudadel on samast komplektist ka toolid. Või diivanit soetades osta juurde ka samasugune tugitool ja sobituv televiisorilaud.

“Kui ostusummast jääb lisaallahindluse saamiseks puudu vaid sada eurot, siis leiab klient kindlasti mõne dekoratsioonieseme, vaasi või küünla, et saada see väärtuslik ekstrasoodustus!” on Aidas Barkauskas kindel.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid