Lasnamäe piirkonna esimehe kohusetäitja Maria Jufereva ütles oma sõnavõtus, et näeb Kõlvartit Lasnamäe piirkonna uue juhatuse eesotsas, sest juba tuleva aasta märtsis ootavad ees Riigikogu valimised ja piirkond, kuhu peale Lasnamäe kuuluvad ka Kesklinn ja Pirita, vajab tugevat liidrit.

Uueks piirkonna juhiks valiti Mihhail Kõlvart, kes rõhutas oma kõnes, et kohalikel valimistel saavutatud tugev valimistulemus sai võimalikuks tänu paljude inimeste pingutustele. "Lasnamäe on Tallinna suurim linnaosa, kus Keskerakonnal on suur toetus. Peame vajalikuks säilitada inimeste usaldus, et meie eesmärgid oleksid valijatele selged ja teeme kõikvõimaliku selleks, et täita meie lubadusi," ütles Kõlvart.

Aastakoosolekul valiti piirkonnale ka uus juhatus ja delegaadid erakonna volikogusse, samuti valiti revisjonikomisjoni liikmed. Piirkonna uude juhatusse kuuluvad Maria Jufereva, Kalle Klandorf, Marika Juuse, Leonid Mihhailov, Ants Pilving, Deniss Presnetsov, Sergei Ptsjolkin, Aleksandr Zdankevits ja Elmar-Johannes Truu. Piirkonna esimehe asetäitjateks kinnitati Mihhail Kõlvarti ettepanekul Maria Jufereva ja Kalle Klandorf.