Haapsalu politseijaoskonna juht Andrei Taratuhin ütles Delfile, et ka videosalvestiste läbivaataamise järgselt ei saa kindlalt väita, mis juhtus.

"Mainitud videosalvestiselt ei ole üheselt tuvastatav, kas naine hüppas või kukkus merre. Praeguseks ei ole naist leitud, kuid jätkame sündmuse asjaolude väljaselgitamist ja otsinguid," sõnas Taratuhin.

Delfi kirjutas eile, et teisipäeval jäi mandrilt Vormsile sõitnud praamil kadunuks keskealine naine. Naist otsisid eile PPA lennusalga kopter ja kaatrid, kuid ei eilsed ega tänased otsingud pole tulemust andnud.

Häirekeskus sai 10. oktoobri õhtul teate, et Rohuküla-Sviby suunas sõitnud ja äsja Vormsis sildunud parvlaeva Ormsö pardalt on tõenäoliselt üle parda kukkunud inimene.

"Esialgsetel andmetel liikus üksinda olnud 43-aastane naine laeva päikesetekil, kuid oli sealt ühel hetkel järsku kadunud. Tekilt leiti naise käekott koos dokumentide ja mobiiltelefoniga. Laeva meeskond otsis teda pardalt ja vaatas läbi videosalvestisi. Kui oldi veendunud, et naist praamil ei ole ja ta sealt ka maha ei läinud, hakkasid naist esialgu piirkonnas mööda rannikut ja merel paadiga otsima Vormsi vabatahtlikud, kuid kesköö paiku lõpetati otsingud tulemusteta," kommenteeris Haapsalu politseijaoskonna juht Andrei Taratuhin Delfile.

Üleeile hommikul jätkasid otsinguid PPA lennusalga kopter ja kaatrid, kahjuks otsingud tulemust ei andnud ja pimeduse tõttu need kella 20 ajal need lõpetati. Eile jätkati otsinguid kaatriga, kuid praeguseks naist leitud ei ole.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid