Kolm uudist, mida teada tänastest lehtedest:

Postimees kirjutab järjekordsest vingusurmast ja täpsemalt sellest, et Narvas leiti ühe maja korteri vannitoast eile hommikul surnuna 15-aastane tüdruk, politsei ja meedikud kahtlustavad surma põhjusena gaasiboilerist põhjustatud vingumürgitust.

Äripäev kirjutab, et pangad plaanivad kehtestada negatiivse intressi ettevõtete hoiusele, sest vastasel juhul kannatavad nad kahju ning Euroopa Keskpanga poliitikal pole mõju.

Kolm uudist, mida teada välismaal toimuvast:

AFP vahendab, et Euroopa Liit peab Venemaale vastu seisma, et kaitsta oma põhilisi poliitilisi ja julgeolekuhuve, kuid võib siiski püüda leida ühiseid seisukohti sellistes küsimustes nagu Süüria konflikt, teatasid Euroopa Liidu välisministrid esmaspäeval.

Associated Press kirjutab, et Põhja-Korea valitseja Kim Jong-un hoiatas, et ees seisavad uued tuumalõhkepea ja selle kandmiseks võimeliste ballistiliste rakettide katsetused, teatas riiklik meedia teisipäeval.

Ootame teie pilte ja tähelepanekuid, mida ka teiste lugejatega hommikublogis jagada aadressil vihje@delfi.ee või Rahva Häälde!