Eesti Lasterikaste Perede Liidu presidendi Aage Õunapi sõnul osales aktsioonis üle 400 inimese üle Eesti. “Loodame külmakraade trotsides ja üksteisel käest kinni hoides näidata, et Eesti tõeline rikkus on lasterikkus,” ütles Õunap.

Aage Õunapi sõnul saatis kampaanias osalemiseks oma suurema või väiksema unistuse rekordilised 141 Eesti perekonda, kuhu kuulub kokku enam kui 1100 liiget. “See tähendab, et oma väga isiklikku, ent hetkel kättesaamatut unistust jagas meiega iga kümnes suurperede liitu kuuluv vähemalt neljalapseline perekond,” märkis Õunap ning lisas, et kuigi suurem osa soovidest puudutas eluaseme remonti, ehitustöid ja kodutehnika soetamist, unistatakse palju ka ühistest puhkustest ja perereisidest. “Kaks soovi olid aga näiteks hoopis vanemate pulmadega seotud,” lisas Õunap.

Solaris Keskuse turunduse projektijuhi Paula Toomeli sõnul ootab peale ühist inimketi moodustamist kõiki kampaanias osalenud peresid ka suur tasuta tänuüritus, kuhu kuulub kinokülastus, ühine lõuna ning Getter Jaani kontsert.

Tänuüritusel 16 kuulutatakse välja nende perede unistused, mis lähikuudel tuhandete eurode eest ellu viiakse. Unistuste hulgas on näiteks sõiduvahendeid, reise, suuri ehitusprojekte jne.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid