"Kandideerin, toeks mitmed kogemused," ütles Hallemaa, kel on ette näidata tehtud tööd omavalitsuses, kodakondsuse ja migratsiooniametis, erinevates kodanikuliikumistes.

"Viljandimaa ja Järvamaa inimesed on tublid, mul on selle üle hea meel. Tulge kindlasti valima 1. märtsil - nii räägite kaasa oma kodukoha elus ja Eesti arengutes. Just sinu hääl on oluline ja loeb!" julgustas Hallemaa kõiki kodanikke valima minema.

Hallemaa tõdeb, et parempoolne Eesti on küll kenasti arenenud, aga siiski kreeni vajunud. Kuidas on tema arvates võimalik Eesti taas otsekursile seada, seda selgitab ta videos.

Delfi TV toob valimiste eel teieni rubriigi "Vaba mikrofon", kus riigikokku kandideerijad said tulla ja rääkida kolme minuti jooksul, mis just neile oluline on ning mida nad riigikogulasena muuta või saavutada tahavad. Teisisõnu - miks me just neid peaks valima. Küsimusi ette ei antud ning inimesed said rääkida just seda, mis hingel oli!

"Vaba mikrofoni" videoid avaldatakse alates jaanuari viimasest nädalast kuni valimisteni! Kõiki videoid saad vaadata Delfi TV-st!