Oma lubaduste tutvustamises käib Kübar läbi IRLi põhiteemad: julgeolek, madalapalgaliste maksuvabastus, haldusreform ja kodumaise kapitali arendamine.

Seejärel vahetab Tallinna volikogu liige ja IRLi fraktsiooni esimees teemat ning lausub: "Riiki tuleb juhtida ausalt. Ja kui vaja, algatan riigikogus pealinna seaduse selleks, et varastamine tallinlaste rahakotist lõppeks."

Kübar jätkab provokatiivse väitega: "Ärge valige mind ja IRL-i, ärge valige noori, julgeid, energilisi kandidaate, kui te kardate, et reformid ja muutused ei muuda meie elu eestis paremaks."

Miks Kübar nõnda väitis? Vaata videost tema täispikka pöördumist.

Delfi TV toob valimiste eel teieni rubriigi "Vaba mikrofon", kus riigikokku kandideerijad said tulla ja rääkida kolme minuti jooksul, mis just neile oluline on ning mida nad riigikogulasena muuta või saavutada tahavad. Teisisõnu - miks me just neid peaks valima. Küsimusi ette ei antud ning inimesed said rääkida just seda, mis hingel oli!

"Vaba mikrofoni" videoid avaldatakse alates jaanuari viimasest nädalast kuni valimisteni! Kõiki videoid saad vaadata Delfi TV-st!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid