"Me oleme väike rahvas ja meil on väga väike maa. Sellest tuleneb kaks väga olulist asja: kõige pealt see, et meie riik peab olema mõistlik, paindlik ja väga kokkuhoidlik," alustas ta nende valimiste võtmeküsimuste lahkamist.

Kiisler usub, et just maksude alandamine on see, mis viib riigi mõistlikuma käitumiseni, näiteks haldusreformi läbiviimiseni ja ettevõtluskeskkonnas bürokraatia vähenemiseni.

Teise punktina paneb Kiisler südamele, et väikse riigi rahvas peab pidevalt mõtlema sellele, kuidas neid oleks rohkem. "Et need lapsed, kes kasvavad suurtes peredes, tahaksid ka endale palju lapsi," jätkas Kiisler.

Vaata videost lähemalt, millised on IRLi kandidaadi mõtted suurperede ning üksikvanemate olukorra parandamisest.

Delfi TV toob valimiste eel teieni rubriigi "Vaba mikrofon", kus riigikokku kandideerijad said tulla ja rääkida kolme minuti jooksul, mis just neile oluline on ning mida nad riigikogulasena muuta või saavutada tahavad. Teisisõnu - miks me just neid peaks valima. Küsimusi ette ei antud ning inimesed said rääkida just seda, mis hingel oli!

"Vaba mikrofoni" videoid avaldatakse alates jaanuari viimasest nädalast kuni valimisteni! Kõiki videoid saad vaadata Delfi TV-st!