Pakosta loetleb üles väärtuseid, mis on temale kui inimesele ja poliitikule olulised: õiglus, ausus, töökus, perekond. Aususe kohta lausus Pakosta nii: "Ei ole mõtet iba ajada lihtsalt seetõttu, et see on poliitkorrektne. See tekitab ühiskonnas ekstremismi ja segadust." Ka ebameeldiva teema puhul lubab Pakosta otsekoheseks jääda.

Viie lapse ema leiab, et olgu perekond milline tahes ning koosnegu kellest tahes, kui peres kasvab kas või üks laps, tuleb seda hoida. "Ilma lasteta ei kestaks Eesti riik ning see on kõige tähtsam väärtus, miks üldse riigikogu kokku tuleb," ütles Pakosta.

Videos selgitab Pakosta muuhulgas, miks kolleegid tema peale töökuse pärast viltu vaatavad.

Delfi TV toob valimiste eel teieni rubriigi "Vaba mikrofon", kus riigikogu valimistel kandideerijad said tulla ja rääkida kolme minuti jooksul, mis just neile oluline on; mis neil hingel on, mida nad muuta
või saavutada tahavad; miks me just neid peaks valima. Küsimusi ette ei antud, inimesed said rääkida just seda, mida soovisid.

"Vaba mikrofoni" videoid avaldatakse alates jaanuari viimasest nädalast kuni valimisteni! Kõiki videoid saad vaadata Delfi TV-st!