Eiki Nestor tutvustab end rahulikul ja malbel toonil. "Kandideerin siis jälle. Mu käest on küsitud, et kaua sa veel jaksad. No, ma arvan, et seekord ikka jaksan," lausus Nestor muigega.

Ta tunnistab, et üks kandideerimispõhjus on SDE nimekirjale edu toomine, kuid teisalt on ka mitmed teemasid, mille eest tuleb seista. Ta nimetab tulupoliitika ja palgavaesuse ning tööõnnetus- ja kutsehaiguskindlustuse.

"Ja mis kõige tähtsam: ma arvan, et on hea, kui Riigikogus on ka neid inimesi, eks pärinevad veel sellest ajast, kus nii palju reitingutele ei mõeldud, vaid mõeldi rohkem Eesti riigi peale. Mina olen sellest ajast Riigikogus olnud," ütles Nestor ja lubas, et julgeb Riigikogu tõelist ülesannet ka noorematele meelde tuletada.

Videos selgitab Nestor ka üht uut, teda võluvat teemat, mille ta seekord Riigikokku pääsedes arutlusele võtta tahab.

Delfi TV toob valimiste eel teieni rubriigi "Vaba mikrofon", kus riigikogu valimistel kandideerijad said tulla ja rääkida kolme minuti jooksul, mis just neile oluline on; mis neil hingel on, mida nad muuta
või saavutada tahavad; miks me just neid peaks valima. Küsimusi ette ei antud, inimesed said rääkida just seda, mida soovisid.

"Vaba mikrofoni" videoid avaldatakse alates jaanuari viimasest nädalast kuni valimisteni! Kõiki videoid saad vaadata Delfi TV-st!