"Eesti inimene on heategevuse suhtes kohati ettevaatlik," ütles vähiravifondi "Kingitud elu" juhataja Toivo Tänavsuu. "Aga sügaval südames ta tahab teha head, mõistes et väiksemgi heategu tervendab seesmiselt – teeb paremaks inimeseks."

"Annetuskasti ning pangaterminaliga suurpoodides seistes kogesin väga erinevaid emotsioone: kohtasin inimesi, kes toetasid suure rõõmu, äratundmise ja osavõtlikkusega, kuid oli ka neid, kes pöörasid pilgu eemale," rääkis Toivo Tänavsuu. "Kohtasin inimesi, kes otsisid vähihaigete jaoks välja oma viimased sendid. Teistel jällegi ei olnud raske kasti pista suuremaid sularahakupüüre. Oli noori, oli vanu. Oli neid, kes tulid ja lausa kallistasid, kiskudes silmanurgast vägisi pisara välja. Mõni kallas kogumiskasti kogu oma mündivaru, tehes päeva lõpuks selja kangeks."

"Suur tänu vähihaigete nimel teile kõigile!" sõnas Toivo Tänavsuu. "Ainult tänu heldetele annetajatele saame kinkida abivajajatele täisväärtuslikke elupäevi. Külmemad ja skeptilisemad pilgud aga võimaldavad meil innukalt jätkata eestimaalaste südamete soojendamist ning heategevuse kui elustiili propageerimist. Kingime üheskoos elu ka 2015. aastal!"

"Kingitud elu" kogus pühade eel ja ajal avalikult annetusi viiel päeval. 8. novembril ja 20. detsembril koguti vähihaigete tarvis raha Rocca al Mare keskuses ning 13. detsembril Kristiine keskuses. Stockmanni kaubamaja külastajad said abivajajaid toetada 23. ja 30. detsembril.

Vähiravifond "Kingitud elu" tänab Kristiine ja Rocca al Mare keskuste omanikku Cityconi ning Stockmanni kaubamaja igakülgse toetuse eest. Samuti soovib fond tänu avaldada ka vabatahtlikele, kes olid annetuste kogumisel abiks.

2014. aastal toetas vähiravifond "Kingitud elu" kümne haigekassa toeta jäänud eestimaalase vähiravi. Abivajajad olid vanuses 20-76.
SA Hille Tänavsuu Vähiravifond "Kingitud elu" (www.kingitudelu.ee) on asutatud 5. veebruaril 2014 Hille ja Toivo Tänavsuu ning Janek Mäggi poolt. Fond hüvitab annetustest kogunevate võimaluste piires nende patsientide raviarveid, kelle ravimeid Eesti Haigekassa ei kompenseeri. Raha tuleb sihtasutusele tehtud annetustest. Fondi nõukokku, mis otsustab kas ja keda toetatakse, kuuluvad onkoloogid dr Peeter Padrik, dr Hele Everaus, dr Kristiina Ojamaa, dr Kadri Putnik ja tervise arengu instituudi direktor Maris Jesse, näitleja Rita Rätsepp ja suhtekorraldaja Janek Mäggi.