"Ootame ära kuni asi jõuab riigikohtusse ja seal ka ühe või teistsuguse lahenduse saab," ütles Savisaar Delfile.

Savisaare sõnul on sageli juhtunud nii, et alamastme kohtud otsustavad ühte moodi ja siis jõuab riigikohus teistsugustele järeldustele. "Nii et ma ei kiirustaks hetkel seisukohta võtma".

Lisaks mainis Tallinna linnapea, et Seli on palju teinud Eesti spordi arendamiseks ja väärib pigem positiivset tunnustust. "Pressivaenlase tiitel tema suhtes on selgelt üle pakutud," sõnas ta.

Tänane Eesti Päevaleht kirjutas, et Tallinna Sadama nõukogust taandunud Selil tuleb tasuda 17 000 euro suurune rahakaristus. Kohtunik Külli Iisop pani Eesti olümpiakomitee presidendile Neinar Selile kohtuotsuses süüks toimingupiirangu teadlikku rikkumist suures ulatuses.

Pärast istungit ütles Seli meediale, et tema jaoks on otsus suur üllatus ja ta kaebab selle edasi. „Meil on kombeks, et esimese astme kohus on esimese astme kohus. Kui on süüdimõistmine, siis toimub see ikkagi kolmes astmes ja loodan, et järgmistes astmetes on teistpidi,” rääkis ta.

Ta tunnistas, et süüdistuse toonud Tallinna Sadama nõukogu 2013. aasta 31. oktoobri koosolekul ei olnud ta teadlik korruptsioonivastase seaduse muudatusest, mis jõustus pool aastat varem aprillis.