ITAR-TASS teatas, et Žirinovski tegi veel mitmeid sellesarnaseid ettepanekuid, näiteks vahetada Venemaa praegune riigilipp välja must-kollane-valge impeeriumilipu vastu ja võtta riigihümniks „Bože, tsarja hrani“ („Jumal, hoia tsaari“), vahendab Lenta.ru.

Samuti tuli Žirinovski välja mitmete sõjaliste ideedega, mis viisid selleni, et mõningaid teisi riike tuleb hirmutada Venemaa sõjalise potentsiaaliga. Sealjuures tunnistas Žirinovski, et Krimmis on tal palav, hea on olla põhjas – Arhangelskis või Vorkutas.

Dožd teatas veel, et Žirinovski tegi ettepaneku ka propagandaministri ametikoha loomiseks. „On vaja teist välisministrit. On vaja propagandaministrit,“ kuulutas Žirinovski. Lisaks sellele avaldas ta arvamust, et vangid tuleks lahti lasta Luganskit ja Donetskit kaitsma.

Enamik Žirinovski ideedest võeti vastu naeruga.

Putin ütles pärast Žirinovski esinemist, et ei jaga tema ideid. „Kõik, mida Vladimir Volfovitš ütles, on tema isiklik arvamus, mis ei lange alati kokku Vene Föderatsiooni ametliku seisukohaga, aga sütitab ilusti,“ ütles president. Sealjuures tuletas Putin meelde, et Žirinovski võib seda kõike välja öelda, sest Venemaal on sõnavabadus.