„Umbes 60 inimesest koosnenud automaatrelvadega relvastatud grupp terroriste korraldas rünnaku linna miilitsaosakonnale. Tehti katse hoone hõivata ilma mingite eelnevate nõudmisteta. Hoones puhkes võitlus, mis muutus täiemõõduliseks lahingkokkupõrkeks, kui saabusid lisajõud relvajõududest ja rahvuskaardi üksusest Omega. Võitluse tulemusena, milles osalesid rahvuskaardi, relvajõudude ja siseministeeriumi eriüksuse Azov allüksused, märkimisväärne osa terroristide grupeeringust hävitati,“ teatas Avakov Facebookis.

Avakov täpsustas, et hävitati umbes 20 terroristi ja neli võeti vangi. Märkimisväärne osa ründajatest heitis relvad kõrvale ja varjus linna elamukvartalitesse.

„Meie kaotused – üks tapetud, viis haavatud. Täpsustatakse kaotusi relvajõududes,“ teatas Avakov.

Avakov märkis, et terrorismivastase võitluse üksused sai tugevdust teistest regioonidest. Suhtumine relvastatud terroristidesse jääb Avakovi sõnul muutumatuks – nende pihta antakse tuld.

„...Neile, kes tulevad relvadega ja tulistavad, kes võtavad pantvange, piinavad neid, röövivad inimesi, varjudes erinevate loosungite taha, on Ukraina riigi vastus vaid üks – hävitamine,“ kirjutas Avakov.


require_once 'class.dlbportal.php';
DLBPortal::drawBlog('https://lb.delfi.ee', 98832);
?>

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid