NO99 loominguline kollektiiv pälvib Aasta Suhtekorraldaja tiitli oskuse eest selgelt ja arusaadavalt tõlgendada inimestele poliitikas ja ühiskonnas toimuvat, teatas Eesti Suhtekorraldajate Liit.

NO99 valdab hästi kommunikatsioonikunsti ja tõlgendab keerulisi sõnumeid nii, et avalikkus neist õigesti aru saab. NO99 tegutseb operatiivselt ning kajastab nähtusi ja sündmusi, mis on Eestile olulised, põhjendas liit tiitli andmist teatrile.

Eesti Suhtekorraldajate Liit annab Aasta Suhtekorraldaja tiitlit välja
eesmärgiga tunnustada inimesi, kelle kommunikatsioonitegevus on aasta jooksul avaldanud Eestis kõige laialdasemat mõju.

Lisaks peapreemia väljaandmisele tunnustab Eesti Suhtekorraldajate Liit ka Eerik-Niiles Krossi aunimetusega "Aasta uustulnuk suhtekorralduses" tänavuse kohaliku omavalitsuse valimiskampaania eest.

Aasta Suhtekorraldaja tiitlile esitati tänavu ligi kakskümmend kandidaati. Laureaatide kõrval väärivad äramärkimist veel Meelis Kubits rahvadiplomaatia missiooni korraldamisega Jerevanis, Kristi Liiva arvamusfestivali korraldamisega ning Peeter Rebane Robbie Williamsi kontserdi muutmisega Eestit tutvustavaks kommunikatsioonikampaaniaks.

Tänavust Aasta Suhtekorraldajat valisid Kristel Abel, Hando Sinisalu, Marica Lillemets, Aive Hiiepuu, Aleksandra Moorast, Aune Past, Heikki Sal-Saller, Margus Mets ja Krista Must.

Tänavune Aasta Suhtekorraldaja tiitel on arvult neljas. Varasematel aastatel pälvisid tunnustuse Ingvar Bärenklau Eesti euroteavituse projekti vedamise eest, Urmas Paet välismaal hätta sattunud Eesti kodanike tagasitoomise eest kodumaale ning selle kommunikeerimise eest Eesti elanikkonnale kogu protsessi vältel.

Eelmisel aastal tunnustati Aasta Suhtekorraldaja tiitliga aktiivseid
kodanikke, kelle järjest parem suutlikkus oma häält kuuldavale tuua mõjutas enim avalikku diskussiooni.

Eesti Suhtekorraldajate Liit (Estonian Public Relations Association ehk EPRA) on 1996. aastal asutatud erialaliit, mis koondab ainsa organisatsioonina Eestis suhtekorralduse alal töötavaid inimesi.

Liitu kuulub 90 erialaspetsialisti, kes töötavad nii avalikus sektoris, äriettevõtetes, mittetulundusorganisatsioonides kui ka suhtekorraldusfirmades.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid