Tänasest kuni 30. septembrini kestva ettevõtmise “Uuele ringile!” käigus on võimalik SmartPOSTi pakiautomaatide ja Uuskasutuskeskuste vahendusel läkitada kasutatud sporditarbeid ja –riideid Põlvamaa ja Ida-Virumaa lasterikastele peredele.

Saadetised aitab kohale toimetada Eesti lasterikaste perede liit.

“Naljaga võib öelda, et kasvueas lapsed vahetavad varustust sama kiiresti kui tippsportlased. Suurte perede jaoks, kus spordihuvilisi rohkem kui paar tükki, on see mure eriti tuntav, seepärast kutsuksin kõiki üles kodus ringi vaatama, kas pole ehk seisma jäänud spordivahendeid, mis kellelegi teisele rohkem abiks võiksid olla,” pani inimestele südamele ettevõtmise patroon, endine tippjalgpallur Mart Poom.

“Lasterikkad pered ootavad spordiriideid, -jalatseid ja kõiki sportimiseks vajalikke vahendeid, mis noortele spordiharrastajatele võiksid rõõmu pakkuda: nii jalg-, võrk- kui korvpallid, spordikotid, kaitsmed, erinevad jalanõud ja riided, miks mitte ka poksivarustus, judo-riided või uisud,” rääkis Eesti lasterikaste perede liidu president Aage Õunap.

Tema sõnul on annetuste saajad seda rõõmsamad, mida paremas korras on saadetud kaup, sest see tagab turvalise ja hea enesetunde sportimisel.

Paki saatmine SmartPOSTi kaudu maksab kampaania raames 1€, sõltumata kapi suurusest. Itella SmartPOSTi tegevjuhi Risto Eelmaa sõnul on saatekulu sümboolne ja aitab vältida olukorda, kus automaati mõtlematult või pahatahtlikult kasutataks. Kogunenud tulu antakse üle Eesti Lasterikaste Perede Liidule, et osta selle eest jalgpalle noortele vutifännidele.

Paki saatmiseks SmartPOSTiga tuleb kõik saadetavad esemed koguda ühte pakki, näiteks kilekotti ning märkida pakile märksõna „Uuele ringile“. Kõik esemed peavad olema pakitud üheks saadetiseks ning paki maksimaalsed mõõtmed ei tohi ületada suurima kapi mõõtmeid (60x60x60cm). Kui pakk on pakiautomaadi lubatud mõõtmetest suurem, võib selle toimetada otse Uuskasutuskeskusesse.

Paki saatmiseks tuleb minna SmartPOSTi pakiautomaadi juurde, mis asuvad kaubanduskeskustes üle Eesti, valida automaadi puutetundlikult ekraanilt Uuskasutuskeskuse kampaania ning järgida automaadi edasisi juhtnööre.

Kampaanias osalemise detailse juhendi ja pakiautomaatide asukohad leiab SmartPOSTi kodulehelt

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid