Ain Seppik kinnitab, et tema soov on hoida ära Eestis vasakpööre.

"Tõmbusin mõni aasta varem tipp-poliitikast tagasi ja plaanisin pigem jääda eksperdiks, kes aitab avalikkusel mõista poliitika telgitaguseid. Täna Tallinnas toimuv ei anna mulle siiski asu, siin on vaja muutuseid. Kavatsen juristina, vanaisana ja kasvõi autojuhina panustada nii ideede, kui lahenduste pakkumisega muudatustesse, mis Tallinnas sügisel toimuma peaks,“ lausus Ain Seppik pressiteenistuse vahendusel.

„Reformierakonnaga liitumist kaalusin pikalt, minu jaoks on tegu erakonnaga, kes nii parematel aegadel kui kriitilistel hetkedel ei ole läinud populismi teele ja esitab endale väsimatult küsimust – mida peaksime tegema, et Eestis oleks veel parem 5 või 15 aasta pärast? Õigupoolest kõik, kes soovivad Eesti vasakpööret ära hoida ja tahavad ka midagi selle vastu tegelikult teha, võiksid Reformierakonda astuda,“ lisas Ain Seppik.

Toomas Varek kinnitas soovi kandideerida tuleval sügisel kohalikel valimistel Rakveres.

Reformierakondlased toetasid Varekit linnapeaks saamisel juba möödunud suvel. „Kogemused kinnitavad, et nii riigi kui linna juhtimine on meeskonnatöö ning Reformierakonda kui hästi töötavasse meeskonda astumine on loogiline samm,“ ütles Rakvere meer oma liitumise põhjenduseks. Varek lisas, et talle on sümpaatne Reformierakonna parempoolne majanduspoliitika ning talle teeb head meelt, et võrreldes teiste Euroopa riikidega on Eesti väljavaated head. "Tänane ja homne majandus nõuab parempoolse poliitika elluviimist ja seda nii omavalitsustes kui ka riigi juhtimisel," ütles Varek.

Kõik liberaalse maailmavaatega aktiivsed inimesed, kes tahavad oma kodukoha jaoks midagi ära teha, on oodatud kandideerima Reformierakonna nimekirjas. Lisaks valitsusvastutusele juhib Reformierakond Eestis praegu enam kui 80 valda ja linna. Reformierakonnas on praeguse seisuga 13126 liiget.

Paari nädala eest teatas Reformierakonda astumisest ka Keskerakonna raudvara Vilja Savisaar-Toomast.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid