Riigikohtu kriminaalkolleegium tühistas Harju maakohtu 2012. aasta 27. septembri ja Tallinna ringkonnakohtu 2012. aasta 21. novembri otsused osas, millega otsustati kohtuotsuse jõustumisel hävitada mapi Centrum vahel olevad dokumendid, ning saadab kriminaalasja tühistatud osas uue kohtuotsuse tegemiseks Harju Maakohtule samas kohtukoosseisus. Muus osas jätab riigikohus kohtuotsused muutmata.

Seega jättis kohus rahuldamata kassatsiooni osas, mis taotles mõrvasüüs õigeksmõistmist. Sellega on otsus lõplikult jõustunud.

Süüdistuse järgi pani Reva mõrva toime 2011. aasta 3. novembri hilisõhtul või ööl vastu 4. novembrit, kui ta tappis omakasu motiivil enda tuttava, 58-aastase Tiit Kangro. Mehe kuulihaavadega surnukeha leiti 27. detsembril Raplamaal Kehtna vallas asuvast veehoidlast.

Eeluurimisel kogutud andmetel ostis Reva päev pärast Kangro surma, 5. novembril Tallinnas kaubanduskeskusest järelmaksuga sülearvuti ja mobiiltelefoni, kasutades isiku tõendamiseks Kangrole kuulunud juhiluba ja võltsides tema allkirja. Samuti üritas ta võtta 7. novembril pangakontoris Kangro kontolt välja sinna kiirlaenuna kantud 200 eurot, aga lahkus kontorist raha saamata, kui pangatöötajal tekkis kahtlus, et isiku tõendamiseks esitatud juhiluba ei kuulu kliendile.

Revale on esitatud süüdistus ka selles, et paar kuud varem, 2011. aasta 19. septembril lõi ta Tallinnas Katleri tänaval asuvas korteris tuttavat 71-aastast meest une ajal puust esemega vastu pead, tekitades talle valu ja kehavigastuse. Süüdistuse järgi varastas Reva kannatanu korterist väärtesemeid, sularaha ja pangakaardi, millega ta võttis automaadist välja sularaha ja tasus ostude eest. Kokku sai kannatanu varalist kahju ligi 1500 eurot.

Veel sai Reva süüdistuse seoses 2011. aasta 25. oktoobril politseile antud valetunnistustega, et tema kasutuses olnud sõiduauto GAZ 24-10 ja dokumendid on varastatud. Uurimisel kogutud andmeil oli Reva auto ise ära müünud ja võltsinud müügilepingul sõiduki omaniku, 79-aastase vanaproua allkirja. Lisaks eelnevale süüdistatakse Reva selles, et mullu 17. mail esitas ta Raplas kohaliku kodakondsus- ja migratsioonibüroo teenindajale võltsitud väljavõtte regionaalministri käskkirjast, milles Kenert-Ranner Reva asemel oli trükitud Kalmer Kirsile uueks nimeks Kenerth-Ranner Reva, eesmärgiga saada Kenerth-Ranner Reva nimele uus ametlik dokument – isikutunnistus ja Eesti kodaniku pass.

Politsei pidas Reva kuritegudes kahtlustatavana kinni 2011. aasta 6. detsembril ja kohus võttis ta prokuröri taotlusel 8. detsembril vahi alla. Reva on varem kriminaalkorras karistatud seitse korda. Tiit Kangro omas Tallinnas Kadriorus restorani 3 Oliivi.