"Kuna Kattai ei ilmunud täna istungile, lükkas kohus istungi edasi. Uut istungiaega ei ole veel paika pandud," ütles Harju Maakohtu pressinõunik Kristina Ots Delfile.

Arutluse alla pidi tulema Kattai võimalik asenduskaristus.

Ööl vastu 21. novembrit ajas politsei taga kihutavat Mercedes-Benzi, mille juht ei suutnud oma sõiduriista teel hoida ning kihutas lauluväljaku juures teelt välja. Avarii põhjustaja oli 26-aastane Kristjan Kattai, kes avalikkusele on tuntud ka kui Bemmi-Kristjan.

Politsei pressiesindaja ütles Delfile, et 20. novembri öösel-varahommikul ei peatunud Narva maanteel politsei märguande peale sõiduauto Mercedes CL500 ning politseipatrull asus autole järgi sõitma.

Kattai sai laiemale avalikkusele tuntuks 2009. aasta 7. septembril, kui ta sõitis oma BMW X5ga Tallinnas Sõpruse puiesteel maha trolliliini posti ja pärast seda kakles sündmuskohale tulnud politseinikega. Selle teo eest mõisteti talle 1100 tundi ühiskondlikult kasulikku tööd.

2010. aasta augustis peeti Kattai kinni samuti kaklemise pärast. Ühe pealtnägija sõnul lõi mees kella 4-4.30 vahel Tallinnas Venus Clubi juures kahte naist ja ühte meest. Kui politseinikud kohale tulid, lõi ta nende silme all veel ühte inimest, kes ka politseile avalduse kirjutas.

1986. aastal sündinud Kristjan Kattai on varem korduvalt karistatud nii väärteo- kui kriminaalkorras.