„Eesti Nokia on nutikus. See on jonn ja nutikus üheskoos, sest et meil ei ole kunagi olnud väga palju raha ega inimesi, aga meil on olnud piisavalt jonni ja nutikust, et asju ära teha. Me oleme väga eesrindlikud! Meil on bussides WiFi - välismaalased käivad ja imestavad. Me anname allkirju digitaalselt ja me teeme ära! Me teeme prügile ära ja tänu meile teevad paljud teised riigid ka prügile ja pastakaga antavatele allkirjadele ära.“

Vaata lähemalt videost!
TEDxTartu konverents on muutumisele inspireeriv sündmus, mille esinejad turnivad inimliku teadmise ja teadvuse piiridel. Nende nakatavad kõned meelitavad kuulajaid uitama väljapoole tavapärasuse raamidest.

TED on ülemaailmne ideekonverentside sari, mis on pühendunud jagamist väärivate ideede levitamisele ("Ideas worth spreading"). Algselt ühendas TED kolme valdkonna (technology, entertainment, design) arvamusliidreid USAs, kuid 1984. aastast on konverentside haardeulatus jõudsalt laienenud ning ühendab nüüd silmapaistvaid inimesi kõikidelt elualadelt. TEDxTartu on iseseisvalt korraldatud kohalik sündmus, mis järgib TEDi missiooni ja juhtnööre. TEDx hõlmab ühtaegu TED-i kõnesid video vahendusel ja sõnavõtte elavas esituses.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid