Talvise parandusseguga töötamine on suvisest asfaldisegust ligi kolm korda kallim ning sellega remontides lõigatakse asfaldiaugu servad sirgeks, kuivatatakse gaasipõletiga augu põhjad ning küljed, paigaldatakse nakkekiht ja alles siis pannakse asfaldisegu, teatas Raepress.

Nõnda parandatakse varakevadel löökauke peamiselt ühistranspordiliiklusega magistraaltänavatel. Siiski töötatakse Tallinna tänavatel ööpäevaringselt, päevasel ajal tegutseb üks ja öösiti kolm Tallinna Teede aktsiaseltsi brigaadi teeremontijaid ning vahetuse jooksul jõutakse parandada kuni 60 löökauku.

Suuremahuline teekatete remont algab pärast asfalditehaste käivitamist, mis juhtub siis, kui ööpäevane keskmine õhutemperatuur on pluss viis kraadi. Tallinna kommunaalameti juhataja asetäitja Tarmo Sulg on varem Delfile öelnud, et suurem tänavate remontimine algab aprilli teises pooles.

„Kevadiste asfalteerimistöödega alustamine sõltub ilmast ning teekonstruktsioonide sulamisest, kuid 15. maiks on kavas löökaugud ühistranspordiliiklusega magistraaltänavatel likvideerida ja raha nende tööde tegemiseks on ka olemas,” ütles abilinnapea Kalle Klandorf.