"Lp endised kolleegid ja (s)aatekaaslased,
olen tänase seisuga 5 kuud üritanud Tallinna TV-d juhtides tõestada, et tegu on täiesti sõltumatu erakonnavälise ajakirjandusliku ja kultuurilise linnatelevisiooni kanaliga. Olen pöördunud teie poole ka ettepanekutega kajastada meie ülimalt rikast kultuurisaadete ja muud programmi, mis sisaldab tänaseks juba üle 350 igikestva väärtusega saate. Ilma igasuguste resultaatideta, sest olete ilmselt seotud oma otsustes oma poliitilise juhtkonna ja omanike poolt käsist, jalust ja eelkõige suust," märgib Ummelas oma pöördumises, mis ripub Tallinna Televisiooni lehel Facebook'is.

"Kahjuks ei ole mul enam kauem võimalik jätkata sellisel erapooletul moel, kui nn peavoolumeedia sülitab meile jätkuvalt ja sügavalt näkku, ignoreerides kõiki meie püüdlusi jääda sõltumatuks kultuurikanaliks ja anda lisaväärtust Eesti vaatajaile rohkem, kui andnud eales näiteks kommertskanalid Kanal 2 või TV 3," kirjutab Ummelas.

"Teatan käesolevaga, et loobun oma senisest tasakaalustavast rollist ning alustan igakülgset, kõiki ajakirjanduslikke vahendeid kasutavat võitlust teie - st peavoolumeedia väljaannete alandliku valitsusmeelse ja Tallinna tegelikku elu ja elanikke ignoreeriva hoiaku vastu. Teile antud armuaeg on käesolevaga läbi!!! Edaspidi ei kavatse ma enam vähimalgi määral arvestada teie eirava käitumisega ega võimalike nn intervjuuküsimistega, mis on ka tänaseni räigelt eiranud vaba ajakirjanduse igasuguseid elementaarseid põhimõtteid ja tootnud vaid ebardlikke tulemusi. Olete vastuolus igasuguste euroopaliku ajakirjanduse traditsioonidega muutunud mingi väga äärmusliku ja inimvaenuliku ideoloogilise doktriini esindajateks," lõpetab Ummelas.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid