"Vastab tõele, et nädala alguses andsin ma Mart Ummelasele teada, et Reformierakondlased Tallinna TV saadetes osalema ei hakka. Minu arvates on ettepanek Tallinna TVs opositsiooniga volikogu teemasid arutada otsitud põhjus, kuidas oma eetrit täita," kinnitas Tallinna volikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Õnne Pillak Delfile.

Reformierakonna fraktsiooni liikmed on saanud siiani oma sõnumeid edukalt linlasteni viia läbi erameedia ja inimestega otse suheldes. "Seni ei ole me Tallinna televisiooni teenuseid kasutanud ning ma ei näe selleks mingit vajadust ka tulevikus," lausus Pillak.

Reformierakonna fraktsioon on Pillaku sõnul ka varem keeldunud Tallinna televisiooniga koostööst ning on seisukohal, et munitsipaaltelekanal tuleks sulgeda ning sellest vabanevad vahendid suunata lasteaedade investeeringuteks.

"Selle asemel, et saata kutseid linnavalitsuse propagandakanalis näidatavatesse saadetesse võiks linnavalitsus hakata ette valmistama Tallinna televisiooni sulgemist," leidis Pillak.