"Estour on suletud" teatab silt kontori uksel. Kui veel eelmisel nädalal broneeris firma reise, siis selle nädala alguseks ei jäänud neid muud üle kui pankrott välja kuulutada.

Tarbjakaitseametisse kuhjus pettunud reisisoovijatelt hulgaliselt avaldusi ning amet korraldas ka spetsiaalse vastuvõtuaja Estouri klientidele.


Jaanipidude eel tekitas elevust kooskõlastamata pidu Kuusalus Andineemel. Toonekurg, kes kaunist rannaalast üle lendab, ei teadnud midagi sellest, et Facebookis lubas registreerimata peole kohale tulla tuhandeid noori.


Sel nädalal kinnitas Eesti suusaliit ametisse uue presidendi Sandor Liive, kes asendab sel toolil 12 aastat ala juhtinud Tooma Savi. Pildil on mehed enne juhatuse kogunemist.


Sel nädalal korraldasid militaarlangevarjurid õppuse. Vaata lähemalt Forte.ee-st!


Ka piirivalve lennusalk harjutas inimeste päästmist.

 

Parimad koolilõpetajad olid kutsutud pidulikule vastuvõtule presidendi juurde. 


Kolmapäeval lendasid mürinal üle Tallinna USA hävitajad - "tormilinnud" olid teel Soome lennushowle. Ameerika Ühendriikide taktikalised F-16 hävitajad Thunderbirds ülelend Tallinna linna kohal käis väga kiiresti. Vaata fotosid! 

USA hävitajad rangelt ridu hoidmas

Oma oskusi näitasid ka militaarmuusikud - sõjaväeorkestrid võtsid mõõtu festivalil EstTattoo 2011. Vaata videost!


Kolmapäeva pärastlõunal võis näha kõikjal Tallinnast väljasuunduvatel teedel ummikuid: inimesed sõitsid pühadeks maale. 


Võidupüha paraad toimus tänavu Tartus. Kaitseliitlased ja sõdurid ei lahkunud oma varustusest isegi mitte õhtusöögi lauas. 


Tartusse Jaani kirikusse viidi võidutuli aga uhke eskordi saatel: mootorratturid hoolitsesid, et tuli kenasti kohale jõuaks. 


Esileedi Evelin Ilvesele kingiti paraadil aga kimp rukkililli.

Võidupüha peetud, oligi aeg asuda jaanituld tegema. Edgar Savisaare maakohas Hundisilmal on igal aastal oodatud külla Tallinna linnapea ja Keskerakonna esimehe lähikondlased ja sõbrad. Ka tänavu oli tulijaid palju. Linnar Priimägi tõi meerile kingutuseks "Propaganda sõnaraamatu".

 Vaata fotogaleriid külalistest!

Tartus süüdati Jaanituli aga keset jõge parvele.

Foto: Anton Klink, Weekend.ee

Pühajärve ääres kogunes kontserdile ning suurele jaanitulele sadu inimesi. Pildil tule süütamine.

Foto: Anton Klink, Weekend.ee

Legendaarsed jaanikud toimuvad igal aastal Lõuna-Eestis Metsavenna talus. Loomulikult olid kavas ka murumängud!

Tallinnas Lasnamäel Paeväljal olid linlased vihma mure omamoodi lahendanud. Nimelt, kellele vabas õhus lõkkeasemest väheks jäi, see oli kohale tulnud ka oma peotelgiga.