Strandberg kinnitas Kuku raadio hommikuprogrammis “Ärataja”, et igas toimivas organisatsioonis on sellised asjad täiesti loomulikud. Ta lisas, et iga inimene ju teab, mis on hambavalu.

Strandbergi sõnul on Eestis kõigil poliitilistel organisatsioonidel olnud sisemised keemise ja vaidlemise etapid. Nii pole põhjust arvata, et rohelise lippu alla koondunud oleksid täiesti teistsugused inimesed. Strandberg vihjas, et iga erakond on teisele konkurent ja Eestis kasutatakse erinevaid meetodeid kuidas sisetülisid lõkkele puhuda. Ta nentis samas, et loomulikult toimuvad kõik otsused millegi arvelt ja kellegi huvides.

Eestimaa Roheliste erakonnast teisipäeval välja heidetud Tanel Tammet ütles eile Kuku raadiole, et juhatuse otsus 20 parteiliiget välja visata polnud küll seaduslik, ent kohtusse pöörduda siiski ei kavatseta. Tammeti sõnul oli selge, et püütakse vabaneda inimestest, kes eelmise aasta novembris roheliste etteotsa valiti ja Marek Strandbergi mahitusel sealt kõrvaldati, sest peagi toimuval üldkogul oleks need inimesed juhatusse tagasi valitud.