„Poliitika on minu elus uueks põnevaks valdkonnaks,“ ütles Siska pressiesindaja vahendusel. „Peale poolt aastat Tallinna linnavalitsuses töötamist olen veendunud, et sealsed inimesed on igati töökad, intelligentsed ning meeldivad. Paljud neist kuuluvad Keskerakonda — parteisse, mis on korduvalt rahvast aidanud oma läbimõeldud projektidega. Nagu näiteks paljuski töötutele suunatud abipakett praegusel raskel ajal. Nad viivad oma lubadusi täide.“

Siska ütles, et praeguses majanduslikus olukorras tuleks just sellist tegusat ja inimsõbralikku erakonda toetada. „Inimesed peaksid õppima üksteisest rohkem hoolima, üksteist enam austama ning hoidma kokku,“ märkis Siska.

Siska sõnul jätkab ta oma lemmikvaldkondade — kultuuri, spordi ja noorsoopoliitika edendamist. „Panen kõigile “apoliitilistele” noortele südamele, et neil oleks viimane aeg hakata poliitikas kaasa rääkima, kui nad vähegi oma tulevikku kujundada soovivad,“ sõnas ta.

Viimasel ajal on Keskerakonnaga liitunud mitmeid avalikkusele tuntud kultuuriinimesi — näitleja Henrik Normann, laulja Mikk Saar, tantsija Eduard Korotin, Peeter Rebane ja paljud teised.

Keskerakonna 10 000. liige on Liis Tappo-Treial ning 11 000. Ülle Juht.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid