Eesti sportlaste tulemused Pekingi olümpial
Jüri Jaanson ja Tõnu Endrekson — paarisaeruline kahepaat — hõbemedal
Tiidrek Nurme — 1500 m jooks — 3.38,59 ER — 27. koht
Pavel Loskutov — maraton — 2:39.01 — 75. koht
Taavi Peetre — kuulitõuge — 19.57 — 26. koht
Aleksander Tammert — kettaheide — 61.38 — 12. koht
Märt Israel — kettaheide — 61.98 — 14. koht
Mihkel Kukk — odavise — 75.56 — 21. koht
Mikk Pahapill — kümnevõistlus — 8178 punkti — 11. koht
Andres Raja — kümnevõistlus — 8118 — 13. koht
Anna Iljuštšenko — kõrgushüpe — 1.89 — 21. koht
Kaire Leibak — kolmikhüpe — 14.13 — 10. koht
Ksenija Balta — kaugushüpe — 6.38 — 28. koht
Moonika Aava — 56.94 — 26. koht
Kaie Kand — seitsmevõistlus — 5677 punkti — 34. koht
Raul Must — sulgpall — kaotus 1. ringis
Kati Tolmoff — sulgpall — kaotus 1. ringis
Tanel Kangert — maanteesõit — 69. koht
Rein Taaramäe — maanteesõit — 48. koht
Rein Taaramäe — eraldistart — 17. koht
Grete Treier — maanteesõit — 30. koht
Daniel Novikov — trekisprint — 21. koht
Nikolai Novosjolov — epee individuaalvõistlus — 30. koht
Irina Kikkas — iluvõimlemine — 20. koht
Martin Padar — judo kehakaal +100 kg — 13.-16. koht
Andrei Jämsa — meeste ühepaat — 17. koht
Igor Kuzmin, Vladimir Latin, Allar Raja, Kaspar Taimsoo — paarisaeruline neljapaat — 9. koht
Johannes Ahun — purjelaua klass RS:X — 33. koht
Deniss Karpak — purjetamise Laser-klass — 25. koht
Andrei Inešin — jahilaskmise kaarrada — 18. koht
Miko Mälberg — 50 m vabaltujumine — 22,37 ER — 25. koht
Danil Haustov — 100 m vabaltujumine — 50,92 — 51. koht
Vladimir Sidorkin — 200 m vabaltujumine — 1.51,27 ER — 45. koht
Martti Aljand — 100 m rinnuliujumine — 1.02,46 ER — 45. koht
Martti Aljand — 200 m rinnuliujumine — 2.16,52 — 46. koht
Andres Olvik — 200 m seliliujumine — 2.03,66 — 40. koht
Martin Liivamägi — 200 m kompleksujumine — 2.03,56 — 35. koht
Triin Aljand — 50 m vabaltujumine — 25,29 — 21. koht
Triin Aljand — 100 m vabaltujumine — 56,10 — 33. koht
Elina Partõka — 200 m vabaltujumine — 2.00,64 ER — 28. koht
Triin Aljand — 100 m liblikujumine — 59,43 ER — 32. koht
Anna-Liisa Põld — 400 m kompleksujumine — 4.58,21 — 35. koht
Maret Ani — tennise naisüksikmäng — kaotus 1. ringis
Kaia Kanepi — tennise naisüksikmäng — kaotus 3. ringis
Kaia Kanepi ja Maret Ani — tennise naispaarismäng — kaotus 1. ringis
Marko Albert — triatlon — 41. koht
Kristjan Kais ja Rivo Vesik — rannavõrkpall — alagrupis kolm kaotust