22.08.2008, 18:25
Olümpia 14. võistluspäeva medalivõitjad
FOTO:
Alljärgnevalt on toodud Pekingi suveolümpiamängude neljateistkümnenda võistluspäeva (22. august) medalivõitjad.
KERGEJÕUSTIK:
Meeste 4x100m:
1. Jamaica (Nesta Carter, Michael Frater, Usain Bolt ja Asafa Powell) 37,10 MR
2. Trinidad ja Tobago 38,06
3. Jaapan 38,15
Meeste 50 km käimine:
1. Alex Schwazer, Itaalia 3:37.09
2. Jared Tallent, Austraalia +2.18
3. Deniss Nižegorodov, Venemaa +3.05
Naiste 5000m:
1. Tirunesh Dibaba, Etioopia 15.41,40
2. Elvan Abeylegesse, Türgi 15.42,74
3. Meseret Defar, Etioopia 15.44,12
Naiste 4x100m:
1. Venemaa (Jevgenia Poljakova, Aleksandra Fedoriva, Julia Guštšina ja Julia Tšermošanskaja) 42,31
2. Belgia 42,54
3. Nigeeria 43,04
Meeste teivas:
1. Steve Hooker, Austraalia 5.96
2. Jevgeni Lukjanenko, Venemaa 5.85
3. Deniss Jurtšenko, Ukraina 5.70
Naiste kaugus:
1. Maurren Higa Maggi, Brasiilia 7.04
2. Tatjana Lebedeva, Venemaa 7.03
3. Blessing Okagbare, Nigeeria 6.91
Meeste kümnevõistlus:
1. Bryan Clay, USA 8791p
2. Andrei Kravtšanka, Valgevene 8551p
3. Leonel Suarez, Kuuba 8527p
…
11. Mikk Pahapill 8178p
13. Andres Raja 8118p
RANNAVÕRKPALL:
Mehed:
1. Philip Dalhausser ja Todd Rogers, USA
2. Fabio Magalhaes ja Marcio Araujo, Brasiilia
3. Ricardo Santos ja Emanuel Rego, Brasiilia
Jalgrattasõit BMX klass:
Mehed:
1. Maris Strombergs, Läti
2. Mike Day, USA
3. Donny Robinson, USA
Naised:
1. Anne-Caroline Chausson, Prantsusmaa
2. Laetitia le Corguille, Prantsusmaa
3. Jill Kintner, USA
AERUTAMINE:
Meeste ühekanuu, 1000 m:
1. Tim Brabants, Suurbritannia 3.26,323
2. Eirik Veraas Larsen, Norra 3.27,342
3. Ken Wallace, Austraalia 3.27,485
Meeste kahekanuu, 1000 m:
1. Martin Hollstein/Andreas Ihle, Saksamaa 3.11,809
2. Kim Wraae Knudsen/Rene Holten Poulsen, Taani 3.13,580
3. Andrea Facchin/Antonio M. Scaduto, Itaalia 3.14,750
Meeste ühesüst, 1000 m:
1. Attila Sandor Vajda, Ungari 3.50,467
2. David Cal Figueroa, Hispaania 3.52,751
3. Thomas Hall, Kanada 3.53,653
Meeste kahesüst 1000 m:
1. Valgevene (Andrei Bogdanovitš, Aleksandr Bogdanovitš) 3.36,365
2. Saksamaa (Christian Gille, Thomasz Wylenzek) 3.36,588
3. Ungari (György Kozmann, Tamas Kiss) 3.40,258
Meeste neljakanuu 1000 m:
1. Valgevene 2.55,714
2. Slovakkia 2.56,593
3. Saksamaa 2.56,676
Naiste neljakanuu, 500 m:
1. Saksamaa (Fanny Fischer, Nicole Reinhardt, Katrin Wagner-Augustin, Conny Wassmuth) 1.32,231
2. Ungari (Katalin Kovacs, Gabriella Timea Szabo, Danuta Kozak, Natasa Janic) 1.32,971
3. Austraalia (Lisa Oldenhof, Hannah Davis, Chantal Meek, Lyndsie Fogarty) 1.34,704
TAEKWONDO:
Naised (kehakaal kuni 67 kg):
1. Kyungseon Hwang, Lõuna-Korea
2. Karine Sergerie, Kanada
3. Gwladys Patience Epangue, Prantsusmaa
3. Sandra Saric, Horvaatia
Mehed (kehakaal kuni 80 kg):
1. Hadi Saei, Iraan
2. Mauro Sarmiento, Itaalia
3. Steven Lopez, USA
3. Guo Zhu, Hiina
LAUATENNIS:
Naisüksikmäng:
1. Yining Zhang, Hiina
2. Nan Wang, Hiinaa
3. Yue Guo, Hiina
MOODNE VIIEVÕISTLUS:
Naised:
1. Lena Schoneborn, Saksamaa 5792 punkt
2. Heather Fell, Suurbritannia 5752
3. Viktoria Tereštšuk, Ukraina 5672
MAAHOKI:
Naised:
1. Holland
2. Hiina
3. Argentina