Mis on sinu jaoks esimene maitseelamus, mis sulle meenub kui mõtled oma suvepuhkuse peale? Suure tõenäosusega on selleks mõni jäätis, mida oled nautinud õigel hetkel ja õiges seltskonnas. Kui aga sinu vastus eelnenud küsimusele on saaremaine suitsukala või siinse põhjamaise üürikese suvepäikese all valminud maasikad, siis Lidli külmkappidest võid leida neile meeldejäävatele maitsetele väga tõsiseid konkurente.

Kui varasem kokkupuude Lidli jäätiseletiga puudub, siis võib sealne valik silme eest kirjuks võtta, sest sügavkülmikuid täidavad tõesti väga erinevate maitsetega ja mitmel kujul pakutavad jäätised. Lidli sortimendis on saadaval klassikalised vanilli-, šokolaadi- või karamellijäätised, mida täiendavad erinevate pähklite ja pähklikreemidega või hoopis piparmündiga valmistatud jäätised. Lidli külmikutes on alati koht ka itaaliapärastel gelato-tüüpi jäätistel, kuid teinekord võib leida ka päris eksootilist kraami. Lidli Eesti poodides toimuvad regulaarselt erinevad teemanädalad, mis tutvustavad konkreetse riigi või laiema piirkonna maitseid ning Aasia nädalal on olnud saadaval ka näiteks draakonivilja jäätis.

Olenemata sellest, kas soovid kuumal suvepäeval jäätist kohe poe uksest välja astudes nautida või koju perele viia, leiad Lidlist alati sobiva ja meeldivaima lahenduse, olgu siis pulgajäätise, vahvlitopsi või ka väheke suuremale seltskonnale mõeldud karbi näol. Peamiselt leiad Lidlis jäätised Ballino ja Gelatelli kaubamärgi alt, kuid aeg ajalt tuleb ette ka eripakkumisi, kus on võimalik tavatult soodsa hinnaga osta mujaltki tuntud tootjate jäätiseid.

Jäätis 30 sendiga

Kui rääkida hindadest, siis see on taas koht, kus Lidli konkurendid kaugele maha jäävad. Kui enamikes Eesti poodides peab 1-eurose eelarvega olema väga valiv, et mingisugusegi jäätise kätte saaks, siis Lidlis on vähem kui euroga valik väga lai ja heal juhul on isegi võimalik selle raha eest osta üks jäätis endale ning teine sõbrale.

Lisaks sellele on väga sageli saadaval eripakkumised, mille hinnad tunduvad suisa ulmelisena. Näiteks XXL pakk nii-öelda brikettjäätist ehk kahe vahvli vahele pressitud jäätist maksab 2 eurot ja 99 senti. Karbist leiab 10 eraldi pakitud 90ml jäätist, mis teeb ühe sellise jäätise hinnaks napilt alla 30 sendi. Hoolimata ülimalt soodsast hinnast, on kõnealune jäätis varustatud ka Rainforest Alliance märgisega, mis viitab sellele, et tootmisprotsessis on järgitud rahvusvaheliselt tunnustatud keskkonnaorganisatsiooni põhimõtteid, mille eesmärk on kaitsta elurikkust ning toetada õiglaselt farmerite, nende perede ja kogukondade heaolu.

Üks nõks, mis aitab sul oma raskelt teenitud raha eest Lidlist võimalikult palju kvaliteetset ja maitsvat jäätist saada, on Lidli püsikliendirakenduse Lidl Plus jälgimine, kust võib aeg ajalt leida väga häid sooduskuponge ka jäätistele.

Kui enamikes Eesti poodides peab üheeurose eelarvega keeruline mingisugunegi jäätis kätte saada, siis Lidlis on vähem kui euroga valik lai ja nii võib selle raha saada ka ühe jäätise endale ning teise sõbrale.

Kuidas jäätisega randa jõuda?

Lidli jäätised on suurepärased niisama söömiseks, kuid nendest on võimalik valmistada ka näiteks erinevaid kokteile või magustoite. Kui endale kohe head mõtet pähe ei tule, siis Lidli Eesti koduleheküljel asuvast suviste retseptide nurgast leiad inspiratsiooni mõne põneva jäätisega desserdi valmistamiseks.

Jäätise puhul on lisaks meeldivale maitsele oluline ka see, kus või kellega seda nauditakse. Suvel oleks mõnus jäätist süüa näiteks rannas või mõnes pargis. Mida aga teha kui Lidli kauplus jääb sinu meelepärasest suvituskohast pisut kaugemale kui üks jäätis päikeselõõsas reisida jaksaks? Üks võimalus oleks rentida külmutusauto, kuid realistlikuma lahenduse leiad sealt samast Lidli kauplusest, otse jäätisekülmiku kõrvalt. Lidli tootevalikus on saadaval tihedalt suletavad külmakotid, kuhu paigutades suureneb jäätise vastupidavus suvekuumusele märgatavalt.

Eestimaa suvi on paraku lühike, seega ei maksa pikalt oodata, vaid võta suund lähimasse Lidli kauplusesse ja lase end Lidli jäätistel positiivselt üllatada.

Jaga
Kommentaarid